Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hisztek A titokban a...

Ti hisztek A titokban a vonzás törvényében?

Figyelt kérdés
Ha nem miért?

2014. nov. 12. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
mi az a vonzás törvénye?
2014. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a vonzás törvényében nem,a titok nem ismerem:)))
2014. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen!
2014. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Abban a formájában, amit a film lehoz (a könyvet nem olvastam) én nagyon idegesítőnek találom. Úgy nyomják le azegészet, mint egy reklámszöveget.

Egyébként hiszek abban, hogy pozitív hozzáállással pozitív visszajelzéseket kapunk, nem csak az emberektől, hanem az egész világtól is. Azért hiszek benne, mert mind két oldalt tapasztaltam. Tudományosan megmagyarázni nem tudom, de nem is érdekel.

2014. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

most olvastam,a dolgot bővebben, nem igy már nem hiszek benne

Az emberek nagy átlagban ahhoz vonzódnak ami tetszik nekik de vannak olyanok akiknek teljesen mindegy minden, vonzódnak mindenkihez


Általában mindenki ahhoz vonzódik amit önmagával azonositani tud egy bizonyos szinten, tehát ha valakinek mandulavágású a szeme akkor vonzódik azokhoz akiknek szintén mandulavágású, de ez csak egy példa

2014. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Én azért nem hszek benne,mert akkor itt minden csupa jó lenne, de nincs..
2014. nov. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert azt kapja az ember amit vár. Nálam működik ;)
2014. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen! :)
2014. nov. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!