Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek aki egy embercsopo...

Szerintetek aki egy embercsoportot azért nem akar udvarába, házába beengedni, mert alapos a félelme, hogy köztük egy meg akarja öt ölni, az rasszista?

Figyelt kérdés
2015. jún. 30. 13:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hát tudjátok ma már nagyon elegem van abból,hogyha megmondom a véleményem a cigányságról ami igenis igaz,akkor rasszista vagyok,vagy az afrikaiakról...és akkor hú mekkora gáz vagyok....hát az se normális ami régen ment,hogy csak azért jogi dolgokban valaki hátrányosan volt megkülönböztetve mert fekete vagy zsidó vagy ilyesmi...de ez se normális ami ma megy,hogy húha ne merjél már szidni egy embercsoportot,mert akkor rasszista vagy...amikor igenis azzal csak az igazságot mondod ki róluk...arany középút lenne a jó ebben is.én sem engednék be se cigányt,se afrikait a házamba,mert agresszívek és kész
2015. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"amikor igenis azzal csak az igazságot mondod ki róluk."


Hulyeseg. Egy sztereotip velemenyt mondasz roluk, aminek biztosan nem felel meg a csoport osszes tagja.

2015. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A rasszista fogalmát nagyon nehéz egy mondatban fixálni. Minden Rasszban van jó is rossz is. a lényegi különbség az,hogy valamely Rasszban melyikből van több.
2015. júl. 7. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!