Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » S. O. S. Tegnap és éjjel...

S. O. S. Tegnap és éjjel hánytam, hasmenesem volt, lázas voltam. Most nagyon gyenge vagyok. Fáj a gyomrom. És alig van tejem! Mit tegyek h minél hamarabb vissza álljon a dolog?

Figyelt kérdés
Kisfiam egészséges. Csak éhes. 5 honapos múlt, már kap mást is tejcsin kívül. De ő nagyon cicis. Ideges h nem jön a tej! Nagyon el vagyok keseredve...
2014. okt. 27. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
fejjél akkor is ha nem jön belőle. és órankent igyal meg 5 dl vizet.
2014. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Manokam szívja szinte egész nap, mert itt van velem az ágyban. Megprobalok minél többet inni. Csak nem nagyon megy... Köszönöm a válaszod
2014. okt. 27. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Igyál sokat és nyugodj meg. Ha van lefejt tejed add oda azt. Ha nincs és nagyon ideges, akkor egy kis tápit is adhatsz, de fejjél akkor nagyon sokat. Én ilyenkor két szopi között is fejtem. Én nem annyira pártoltam a gyakori mellretételt ilyen nagy gyereknél, mert csak összezavarta a napját és Őt is teljes, hogy már mást is kap és mégis erőltetem a szopit, utána meg persze majd szeretném, ha nem annyit szopizna, hanem a régi menetrend lenne. Szóval én inkább fejtem, de sokat.
2014. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Annyi tejem nem volt h tudjak fájni

Így hát sajnos nincs elteve... Babám születése óta igény szerint szopizik. Sose számoltam az órákat. Ahogy haza ér apa neki fogok fejni...

2014. okt. 27. 15:48
 5/5 anonim válasza:
rengeteg folyadék, és alvás! nem elég a pihenés. Nekem nem szokott az állandó szoptatástól több tejem lenni, csak magunkat fárasztom. Ellenben 2 óra alvástól annyi tejem lesz, h még marad is.
2014. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!