Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez tényleg így működik a való...

Fëlyne Banshee kérdése:

Ez tényleg így működik a való életben? Férfi-nő kapcsolat.

Figyelt kérdés

Láttam pár videót, meg képeket portálokon és nem nagyon tudok ki igazodni. Ez túlzás vagy tényleg így van?


Szóval a pasi ráköszön a csajra, az meg azt mondja neki, hogy van barátja, ezért a pasi kiakad, hogy "nem azt mondtam, hogy elégíts ki, csak azt hogy hello".

A másik történet, hogy barátkoznak a lány meg a fiú, eljárnak sportolni, meg ilyenek (szal nem egy olyan vacsorázós, sokba kerülő randi). Aztán a lány nem mondja el rögtön, hogy pasija van, mert ő tényleg úgy van vele, hogy a fickó nem úgy közeledett hozzá, hogy komoly kapcsolatot akar. S akkor amikor, mondjuk egy hét után, megmondja a nő, hogy barátja van, vagy kiderül, akkor a fickó teljesen ki akad - megint -, és rögtön le prostizza a nőt.


A kérdés, ha ez a valóságban is így működik, hogy kommunikáljon a nő egy férfivel, hogy a másik ne sértődjön be?

Magas ez nekem, még jó hogy hozzám senki sem közeledik. :3



2015. júl. 3. 14:27
 1/6 Mumusan ***** válasza:
Ez a két véglet. Maradj a kettő között. Nem ezzel kell nyitni hogy van párom, de a lehető legrövidebb úton utalni kell rá.
2015. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rögtön védekezni, mert lehet, szerencsétlen tényleg csak arra kíváncsi, hol a buszpályaudvar, vagy mennyi az idő. Viszont ha randit, vagy telefonszámot kér, azért illő megmondani, hogy ne haragudjon, nem ismerkedsz, van barátod.
2015. júl. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem. Egy nő akinek van egy csepp esze nem hiszi azt, hogy minden pasi megakarja fektetni. Meg az aki nem akar semmit egy pasitól, nem vezeti hetekig félre.

Amelyik nő 2 hétig húzza egy pasi agyát, majd benyögi, hogy "bocs, de van barátom" az megérdemli hogy egy kis lotyónak tartsák. Írom ezt nőként.

2015. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De mi az, hogy "húzza az agyát"?


Nekem vannak fiúbarátaim, egyik sem értette félre a barátkozási szándékot. Pedig pasim sincs.


Egyébként ez annyira megalázó, hogy azt nem mondhatod, hogy nem akarsz ismerkedni, mert azt nem tisztelik, de egy másik faszit, azt igen.

2015. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert sok nő csinálja ezt sajnos. Élvezik a pasi társaságát, figyelmét. Teljesen egyértelmű, hogy a pasi nem csak barátkozni akar, a nő meg adja alá a lovat. (meg úgy tesz mintha nem látná, hogy a pasas kezd beleszeretni.)

Nekem is vannak fiú barátaim, meg is értik, hogy csak barátkozni akarok, mert nem rebegtetem rájuk a pilláim és nem becézgetem őket mézesmázos hangon.


Én ezt saját tapasztalatból írom, mert vannak olyan ismerőseim akiknek ez olyan hobbi, mint nekem a biciklizés.


Nem azt mondom, hogy minden nő ezt csinálja (hisz én sem teszem), de elég sokan. S számomra ez lenézendő, gusztustalan viselkedés.

2015. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha az elején megmondja, hogy foglalt, és nem szédíti a másikat, ahogy kéne, mert nehogy hitegesse, mert a másik meg mondjuk többet remél, csak hogy tisztában legyen vele, meddig mehetnek el...
2015. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!