Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egyik...

Mit csináljak, ha egyik ismerősöm vonakodik megadni a tartozását?

Figyelt kérdés

Van egy bár a városomban, ami a törzshelyem, oda járok minden nap, ismerek ott már mindenkit és az egyik pultos, akivel kavarok kért tőlem 30 e forintot, hogy ki tudja nyitni a bárt, aztán másik haverunktól is kért 50 e forintot, hogy ki tudja nyitni a bárt. Az a gáz, hogy a tulaj nem tud róla. És nem tudom, mit csináljak, mert halogatja, de nekem hétfőre kéne a pénz és azon gondolkozom, hogy este oda kéne menni S-hez. Csak akkor D-t meg valószínűleg kirúgná, mert a bár nevében kért pénzt... Akkor lett furcsa, mikor lejöttem ide aznap, hiszen, ha már kisegítem a bárt, az a minimum, hogy ingyen iszok. Elvileg a tulaj felesége tudja, hogy haverunk adott D-nek, de azt nem tudja, hogy én is adtam D-nek.

21l


2015. júl. 4. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de "idegen" embernek miért adtál kölcsön? Még barátnak, családtagnak is rizikós. Hát, még egy pultosnak!
2015. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem idegen! Írtam, hogy kavarok vele...
2015. júl. 4. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Ismerős sztori.

Nem nyíregyházi bár véletlenül?

2015. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fenyegesd meg,hogy elmondod a főnökének,hogy a nevében mit csinál.
2015. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem. Borsodi.
2015. júl. 4. 15:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Meg is érdemelné a rohädék ha kirúgják.

Nekem is van ilyen ismerősöm, kölcsönadott ismerősnek/havernak, hitegette csomó ideig, ba$zta vissza adni, úgy gondolta az a lóvé már az övé. Az ilyenek nem emberek, akármekkora összegről is van szó.

2015. júl. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oké, nem vagyok ebben otthon: a kavarás azt jelenti, hogy dugtok?
2015. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!