Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kihasznál a haverom? Állandóan...

Kihasznál a haverom? Állandóan "Elfelejti" a tartozását, ha elmegyunk egysörre vissza sem hív, pedig van pénze.

Figyelt kérdés
Kaját tarhál, közös költségekbe (WC papír, szappan, tisztitoszerek) nem ad bele pénzt... Egyetemi koliban lakunk... Ha boltba megyünk, otthon hagyja a pénztárcáját, kifizetem neki, ha fel érünk a koliba, odaadja, persze nem... Kicseszettül elegem van... De eddig még nem szóltam... Mert amúgy meg jól elvagyunk,egyik legjobb haverom... Mert más téren korrekt
2015. jan. 1. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
egyértelmű hogy egy féreg, és kihasznál :)
2015. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nehéz ezt elhinnem, mert amúgy meg kedvelem, az egyetlen.. Haverom, aki talán barát is... Mert minden másban meg tök rendes ember
2015. jan. 1. 23:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod meg neki, hogy figyelj már, tartozol, add meg?
2015. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki a pénzben nem korrekt,az másban sem!
2015. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy barát nem ilyen.
2015. jan. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószinű hogy átment, egy élősködő ember szintjére, mert látja hogy működik nálad.


Én konkrétan meg mondanám neki,hogy ugy kellene csináljuk haver,hogy fele fele arányban vegyűk meg amit kell,mert nem igazán takarékos dolog hogy én veszek meg mindent,így nekem mi marad a konyhára? Természetesen félig póén formájában.


ha meg változik és ö is részt vesz a költekezésben,akkor meg óldottad a problémát.

ha továbbra is játsza magát,akkor nincs mit tenni ez van, keress más havert

2021. ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!