Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem undorodtok ha az 1...

Ti nem undorodtok ha az 1 évvel ezelőtti énetekre gondoltok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 6. 01:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
de egészpontosan hányingerem van a régi énemtől és ha tehetném visszacsinálnám minden tettem
2015. júl. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én nem csak tettek miatt, kinézet, beszédstílus, gondolkodás. Minden.
2015. júl. 6. 01:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ezért ha vissza gondolok, hogy miken gondolkodtam meg hogy viselkedtem anno, jah... eléggé gáz volt :)
2015. júl. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
én inkább szeretnék újra 1 évvel ezelőtti önmagam lenni :D
2015. júl. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem. Esetleg, ha néhány helyzetre, dologra visszagondolok, akkor belémvág, hogy "jézusom, de hülye voltam". De határozottan nem undorodok önmagamtól.
2015. júl. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Az 1 évvel ezelőttitől még nem is, de ha most találkoznék az általános sulis énemmel, legszívesebben fejbe verném a nem tudom hány kilós, de rohadt nehéz sólámpámmal. Aztán elásnám a kertben..Olyan, mintha a 13-14 éves énem nem is én lettem volna ._.
2015. júl. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát nem úgy hangzik, mintha most valami nagy lelki egyensúlyban lennétek. Mindig van oka annak, hogy az ember olyan, amilyen. Egy kiegyensúlyozott ember ezzel tisztában van, és nem fúj undorodva sehány évvel korábbi önmagára. Ennek a nagy undorodásnak nagy valószínűséggel újabb meghasonlás lesz a vége, utána meg a mostani vagy a mindenkori énetekre fogtok ilyen undorodva gondolni.
2015. júl. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mért undorodnék?:-o

Nem értem ezt az egész dolgot.

2015. júl. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 opened paradise ***** válasza:

Irigylem az 1 évvel ezelőtti énemet. Akkor még tényleg szerették,hiába lett az később az,ami.


Viszont külsőre jobb lettem. És ha a moszani dolgaimra gondolok,valahol jobb.

2015. júl. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem . Mindíg úgy viselkedtem hogy büszke vagyok minden időszakra.
2015. júl. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!