Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem sajnáljátok szegényke...

Ti nem sajnáljátok szegényke háziállatotok viharban az udvaron?

Figyelt kérdés
Nálunk kutya van és háza is de akkor is.. Látom rajta hogy fél, és gondolom aludni sem tud ilyen zajban és persze egyedül.. :(

2015. máj. 13. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
De sajnálom, viszont inkább jobban jár, ha az udvaron van és van kutyaólja, mintsem az utcán csatangoljon.
2015. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert én nem hagyom az udvaron hanem beengedem a házba.
2015. máj. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Én nem sajnálom.

A kutya 50 000 éve társa az embernek. 100 éve engedik a házba. Eddig is túlélte valahogy. Pont mint a róka, farkas, és a többi állat.

2015. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De, sajnálom, és bent is van velem ilyenkor, de máskor is.

Pedig van kert, meg háza is.

Nagyon ki vannak szolgáltatva az állatok az embereknek, és végtelenül megbíznak bennünk.

Azért tudnám megölni az összes parasztot, akik ezt kihasználva gyilkolják meg a háziállatjukat.

Szerencsétlen állatok nem tudják, mit akarnak épp tőlük, azok meg előveszik a kést, és....

2015. máj. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
3-as. Ilyen logikával lehetnél te is kint. Az ősember is túlélte, te miért ne? Nem is értem interneted mondjuk minek van? Sok ezer évig túlélték nélküle az emberek.
2015. máj. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Pedig igaza van a hármasnak. Nekünk macskánk van de van két háza (1 macskának) meg több kis helye ahova be tud vonulni. Egyik helyre sem esik be az eső, magyarul semmi baja sem lesz, ha kint marad. Az meg, hogy fél az ő hülyesége. 9 éves, eddig átélt kb. 200 vihart, soha nem lett semmi baja. Miért fél?
2015. máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem bántjuk pedig meg semmi.. Egyszerűen ha dörög, villámlik akkor látni rajta, és nyüszög
2015. máj. 14. 15:25
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nincs igaza a 3-asnak. Látszik, hogy talán van kutyája, de semmit nem tud a kutyákról. Amióta a kutya társa az embernek, azóta be is engedik a házba. Nem csak 100 éve hanem 1000 éve és még régebben is. Jah és, hogy súlyosbítsam a dolgot, rengeteg kutyafajtát az ágyba is beengedtek, ez sem mai találmány.
2015. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!