Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a volt CIA...

Szerintetek ez a volt CIA ügynök igazat beszél? (többi lent)


2015. júl. 10. 04:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos igazat beszél, ahogy emlékszik, de nem biztos, hogy úgy volt, és azt látta, amiről beszél. Egy titkos ügynöknek miért adnak matematikai kódot ki, mikor lövése sincs hozzá :D

Meg fordított gravitáció. Ki ő? Fizikus? :D

Hangzatos, de nesze semmi fogd meg jól.


Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy szegényt mivel nyomták tele az orvosok, hogy a fájdalmát és tüneteit enyhítsék.


Nem hiszem el ebben a formában. Vajon a földön kívülieknek is USA mániájuk van, hogy mindig ott bukkannak fel? :)


És az egyéb hülyeség, nyilván ez is az USA-ból: https://www.youtube.com/watch?v=f5YkIaY58ng

2015. júl. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom... Én valahogy hiszek neki !!!

Azért csak egy CIA ügynök volt !

Sőt a CIA-nél is vezető beosztásban !!!

2015. júl. 10. 06:08
 3/8 anonim ***** válasza:
USA ban mennyi ember él? Akár ki készithet videót, és bárki kiadhatja magát cia ügynöknek ugyh kis népbolonditas
2015. júl. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha igaz lenne akkor nagy valószínűséggel már rég leszedték volna a netről,ez a videó pedig vagy "ezer " éve fent van,de ettől függetlenül biztosan nagy zsiványságok vannak a háttérben amiről az embereket nem tájékoztatják.
2015. júl. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha ez a felvétel csak egy "JOKE" lenne, akkor az öreg nem tudná így megnevezni ennyire részletesen az épületek nevét, meg hogy kivel, mikor és hol találkoztak itt és itt !!!

+ a halálos ágyán beszél ezekről a dolgokról !!!

Még azt is elmagyarázta, hogy lejárt a titoktartási nyilatkozata és ezért szivárogtathatja ki az infokat.

Szerintem ez nem kamu video, de mindenki gondolja azt amit akar. :)

2015. júl. 10. 09:24
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem pataki attila ?
2015. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"a igaz lenne akkor nagy valószínűséggel már rég leszedték volna a netről,ez a videó pedig vagy "ezer " éve fent van,de ettől függetlenül biztosan nagy zsiványságok vannak a háttérben amiről az embereket nem tájékoztatják."


Minek? Az sokkal gyanúsabb mint ha fent hagyják,tudják hogy annyira ostobák az emberek hogy a fizikai bizonyítékoknak se hisznek,akkor meg minek? :D

Amúgy internet világában nem szabad letörölni semmit a kormányoknak,mert ha felkerül a youtubera akkor a többi más videómegosztóra,az meg kizárt hogy mindenhonnan le tudnák törölni,szóval ha letörölnék a youtuberól akkor egyből pánik lenne hogy fúú az amerikai kormány letörölte biztos igaz meg minden.

Szóval ma már nem igen törlik le,inkább az az érdekes hogy az űrállomás kamerái minden évben leállnak vagy 20szor ha nem oda illő dolog kerül a képbe,igazából először elhittem azt a mesét hogy jó szakadozik a kapcsolat vagy a kamera gagyi meg ilyenek amiket állított,de mikor 10 hírt látok videós bizonyítékokkal más dátumokkal hogy ekkor leállították és tényleg ott volt valami akkor az már furcsa nekem.

Amúgy nem tudom mi olyan nagy szám,statisztikailag tuti léteznek.De nekem az a vicces hogy ufókban senki sem hisz pedig 100% hogy van és lehetséges,de istenben meg mindenki hisz aztán mi a bizonyíték? Egy hülye könyv?

Szóval na furcsák az emberek de nagyon.

2015. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet valóban igaz amúgy,hogy direkt nem szedik le, man in blackék is megmondták,hogy az ufós észlelések 90 százaléka igaz :D amúgy ez a kijelentés a valóságban is igaz lehet nem csak a filmben.
2015. júl. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!