Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha ilyen munkát szeretnék...

Ha ilyen munkát szeretnék végezni, milyen hivatást kellene választanom?

Figyelt kérdés

Eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne a hivatásom, ha ilyen munkát végeznék: mondjuk fegyvereik vannak otthon, kapok egy megbízást, hog kapjak el egy bűnözőt, és akkor elmegyek és megkeresem civilben...és egyedül dolgoznék

Ez ey FBI ügynök munkaköre? Európában van ilyen legális munka? Tudom, hogy itthon nincs.

Nagyon kérlek titeket, ne írjátok, hogy ne nézzek filmeket, vagy ne álmodozzak, csak zavar hogy felmerült bennem ez a gondolat és nem tudom, a valóságban létezik -e



2015. jún. 27. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Legálisan Magyarországon biztos nincs. Európai szinten pedig inkább úgy fogalmaznék, hogy nem hiszem. Legyél bérgyilkos, aki jóban van bizonyos politikusokkal és akkor olyan lesz a munkád, mintha legálisan végezhetnéd.


Egy FBI ügynöknek pedig nem az a dolga, hogy bűnözőket vadásszon le. Elsősorban elfognia kell őket.

2015. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magánnyomozó
2015. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
chuck norris
2015. jún. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nyomozo ezt csinalja? van fegyverviselesi engedelye?
2015. jún. 27. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:
A magánnyomozó teljesen mást csinál, nem bűnözők után futkározik. Fegyverviselési engedélye lehet, hogy van, lehet hogy nincs, embere válogatja. Aki például vállalatok számára végez megbízásokat (háttérinformációt gyűjt egy munkatárs-jelöltről például), annak nagy valószínűséggel nincs szüksége fegyverre. De mondjuk, ha házzasságtörőkre vadászik, akkor nem egy hátrány, ha van önvédelmi fegyvere :)
2015. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!