Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti sem szeretitek (már) a...

Ti sem szeretitek (már) a Facebookot?

Figyelt kérdés
Én csak a Pesten Hallottam posztok miatt szoktam már csak belépni, amúgy semmi érdekes nimcs ott. A Messengert is letöröltem már a mobilomról, két emberrel beszélgettem eddig rendszeresen ott, de az egyikül folyton leráz, a másik meg csak megnézi az üzenetet, de nem válaszol... Akkor nincs is értelme már. A többi közösségi felületet (Insta, Twitter, Tumblr) sokkal jobban szeretem, igaz, ott nem a közeli ismerősöket, hanem inkább a kedvenc bandámat és a rajongói oldalakat követem...
2015. júl. 10. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Én csak a fb-ot használom. Az is bőven elég, és azért sem vagyok oda. Csak kapcsolattartásra használom.

Messengeren beszélgetek a barátaimmal. És így tartom a kapcsolatot azokkal a barátokkal, akik már elköltöztek másik városba, országba.

2015. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem szeretem, de néhány ismerősömmel ott tudom csak tartani a kapcsolatot, azért vagyok fent, meg régebben az osztálycsoport miatt
2015. júl. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos néhány dolgot csak ott lehet elintézni, de szerintem csak magyaroknál "kötelező" fent lenni ahhoz, hogy el lehessen az embert érni. Külföldön pl. eléggé elterjedt a whatsapp és a kik.
2015. júl. 10. 09:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Szeretem, nem szeretem, muszáj. Az egyetemi csoportban elég sok minden elhangzik ott.
2015. júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs facebookom, sose volt, de nem is kell. Skypeon beszélgetek az ismerőseimmel.
2015. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én már a fb-ot megszoktam, nem akarok újakat letölteni, pl. whatsupp. Skype-ot sose szerettem, mindig volt vele valami gond.

Még régen a Messengert szerettem. Nem a fb-osat.

2015. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sem.

Én rokonaimmal akik messze laknak velük tartom ott a kapcsolatot,illetve számomra sok hasznos csoportban benne vagyok amik érdekelnek,fontosak!!

Illetve amikor gimibe jártam akkor ott is jó volt fent lenni,házik miatt :DDDD

Vagy mikor bulit szervez vki és csinál egy csoportot vagy körüzenetes csoportot.


Legjobb barátnőmmel viberen szoktam beszélgetni vagy facetimeon.

2015. júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még amikor legelőször használtam, akkor szerettem, de az utóbbi 2-3 évben nagyon megutáltam.
2015. júl. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%

Az eszközöket használom és az embereket szeretem. Nem fordítva.

A Facebook egy eszköz.

Ergo sosem szerettem a Facebookot. De kapcsolat teremtés, fenntartás, információ szerzés, esemény szervezés az és részvétel céljából szerintem egy használható eszközök.

2015. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!