Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire zavarna titeket, ha...

Mennyire zavarna titeket, ha egy fényképezni szerető ember ezt csinálná?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy nagy, körbekerített udvarotok, ahol teheneket tartotok, ahol ott pihennek a teheneteitek, és egy ember aki szeret fényképezni elmenne az udvar mellett az úton, és onnan kintről elkezdené fényképezni a teheneket.
2015. júl. 10. 15:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Rászólnátok ha észrevennétek?
2015. júl. 10. 15:01
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. Közterületen legális a fényképezés.
2015. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs is jogod szólni. Amúgy, miért zavar ez téged?!!
2015. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó, csak megkérdeztem, és amúgy is én vagyok az aki fényképezni akart, de nem csináltam hátha belémkötne a tehenek gazdája, de ez most tök lényegtelen a kérdés szempontjából. Azért kérdezem meg, hogy ez zavarná-e a tehenek gazdáját ha valaki lefényképezi őket
2015. júl. 10. 15:12
 5/10 anonim ***** válasza:
kérdezd meg!
2015. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Menj ki, ha van ott valaki kérdezd meg nem zavarná e, mondd el, hogy mire kell a kép.


Ha nincs ott senki, akkor meg mindegy :D


De ha tudod, hogy mikor szoktak ott lenni, érdemesebb odamenni akkor mikor ott vannak és úgy beszélni velük. Akkor tiszta minden, senki nem aggódik :)

2015. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs ott senki, nyugodtan fényképezd le a teheneket.


Ha van ott valaki, akkor bunkóság szó nélkül elkezdeni fényképezni a tulajdonát. Köszönj neki szépen, mondd azt neki, hogy nagyon tetszik neked az udvar meg benne a tehenek, és nem haragudna-e, ha csinálnál néhány képet róluk.

2015. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném a helyedben. Simán lehet, hogy rablónak néz aki felderíti a terepet
2015. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semennyire, de azért érdemes megkérdezni. Nem tudom, hogy milyen a közösség, meg hogy ott laksz-e, de a szomszédok kiszúrhatják, hogy fotózol és biztos nem az jutna eszükbe, hogy tetszenek a tehenek...
2015. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csinálj lesifotó(ka)t XD
2015. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!