Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Büszke lenne rátok a 10 évvel...

Büszke lenne rátok a 10 évvel ezelőtti énetek?

Figyelt kérdés
Próbáljatok meg visszaemlékezni arra, mire vágytatok, milyenek voltatok, és milyennek képzeltétek magatokat 10 évvel ezelőtt. Sikerült-e az akkor kitűzött célokat elérni, olyanok lettetek-e, mint amilyennek megjósoltátok magatokat párkapcsolat/munka/suli/egyéb téren?
2015. júl. 10. 16:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de van még mit tenni! :) 23/f
2015. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. :(
2015. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13 évesen mindig érett, csinos nőkről álmodoztam, ezt 23 évesen maradéktalanul teljesítettem. Biztos hogy büszke lenne:)
2015. júl. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Nem hiszem. Munka meg suli terén valószínűleg igen, párkapcsolati részen viszont kizárt.
2015. júl. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sosem voltam a célkitűzögetős típus. Sem a szakmai, sem a magánéletem nem úgy alakult, ahogy gondoltam, de azért többé-kevésbé elégedett vagyok.
2015. júl. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Igen, helyes izmos gyerek lettem sokat keresek és diplomám is lett.


25F

2015. júl. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hogyha a mostani énemet nézzük, akkor igen, büszke lenne, mert pont ezt akartam elérni kiskoromtól kezdve.

Viszont idáig rögös út vezetett, ami nem az erkölcs kövezetével volt kirakva...

Ha 3 éve lát, nem lett volna büszke.

2015. júl. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
na meg egoista is lettél, azt kifelejtetted? smárold le a tükröt! milyen volt akk a régi éned? XD
2015. júl. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

# 8

Egoizmus és nárcizmus között nagy különbség van:)

2015. júl. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nézzük csak.

10 évvel ezelőtt 33 éves voltam. Akkor már elváltam, és bár sosem terveztem, nyelveket sem tanultam, mégis követtem külföldre a páromat. Eltelt 10 év. Még mindig kint élek, a helyzetem még mindig ugyanolyan mint 10 éve, még mindig ott dolgozom ahová 10 évvel ezelőtt felvettek.

Viszont 30 kiló + feljött rám, és lustább lettem.

Így végig gondolva, arra nem lenne büszke, hogy az aktív sportolást abbahagytam, hogy elhíztam. A többi mind olyan mint volt.

2015. júl. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!