Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy nyomozzak le egy embert,...

Hogy nyomozzak le egy embert, hogy hova jár napok óta? Kövessem, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy nagyon fontos ember számomra, akivel egy házban lakok 4 napja eljár valahova reggel megy este jön, rákérdeztem óvatosan de egyértelműen hazudott, levágtam róla, holnap ha ismét megy kiszeretném deriteni, hogy hova ugyanis férje van és ha ekkora a "titok" lehet ez van a háttérben. Tudom ehhez semmi közöm, csakhogy jó barátnőm eddig mindent megbeszéltünk, magától szokott mesélni, mostmrg kiöltozik (ami ritka) és lelép. Kövessem?! Nagyon szeretném tudni mert félek, hogy baja lesz, ismerem jól, tényleg nemcsak a kiváncdiság hajt. Ha tudtok, valami "nyomozós" ötletet megköszönném.

2015. júl. 10. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nyomozgass más ember után...
2015. júl. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ha nem csak a kíváncsiság hajt, akkor fogadd meg a tanácsom: mondd el neki, hogy szerinted a múltkor nem mondott igazat, és félted, hogy hülyeséget csinál. Mondd neki, hogy gondolja át, figyeljen oda, te mellette állsz, stb. És ennyi.


Ha el akarja, elmondja, ha nem, akkor nem. Nagylány már, mi történne, ha meglátnád, hogy kivel találkozik? Odaugrasz a bokorból hozzájuk? Vagy este megdorgálod, hogy ,,Kati, követtelek, és láttam, kivel találkoztál?" Nonszensz az egész, és ezek után, ha kiderülne, hogy pl. engem követtél, nem csak hogy jó barátnőnk nem lennénk, hanem semmilyenek sem. Tényleg.

2015. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!