Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kövessem az álmaimat vagy...

Kövessem az álmaimat vagy fontosabb a pénz?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok.

Kíváncsi lennék a véleményetekre.

Kicsi korom óta az az álmom hogy rendőr legyek.érettségi után.kisebb nagyobb dolgok miatt ez nem jött össze.

Most viszont 2 lehetőégem van.

Elmegyek külföldre dolgozni,egyedül és akkor lesz pénzem bla bal vagy maradok itthon és rendőr leszek,ami az álmom?

Te mit tennétek?



2013. máj. 24. 10:11
1 2
 1/15 anonim válasza:
A rendorok is kapnak annyi fizetest hogy meg tudnak elni szoval szerintem maradj az almod mellett.boldog is leszel mert beteljesul az alomod penzed is lesz
2013. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha most van lehetőséged, hogy valóra váltsd az álmod, tedd meg. Viszonylag biztos munka, de lehet, hogy belülről már nem fog annyira tetszeni.
2013. máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább az álmodat valósítsd meg, jobban jársz, és abból is meg tudsz élni valamennyire.
2013. máj. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is inkább affelé hajlok,csak sajnos a pénz nagy úr manapság :/

2013. máj. 24. 10:28
 5/15 Antimod ***** válasza:
100%

Egyértelműen az "álom".

Más kérdés, hogy tartok attól, hogy a földig rombolódik benned, mikor szembesülsz bizonyos dolgokkal a szervezeten belül, kívánom, hogy ne történjen meg, és megtaláld a számításodat!

2013. máj. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendőr leszel és nem tetszik, utána még ott lehet hagyni és kimehetsz külföldre. De ha most kimész, lehet, hogy örökké bánni fogod, hogy nem valósítottad meg az álmodat.
2013. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Menj rendőrnek. Utána még mindig mehetsz külföldre, ha mégsem tetszene!
2013. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Antimod,nagyjából van rálátásom a dolgokra,nagyjából.és köszönöm :)

nagyon köszönöm a válaszaitokat!!!

2013. máj. 24. 10:53
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyik munka sem biztos sajnos soha, szóval az álmomat követném.


Mikor kicsi voltam, minden álmom volt, hogy jogász - ügyvéd - legyek. Akkor az ügyvédek piszok jól is kerestek.


Jelenleg ügyvédjelölt vagyok, két évet teljesen ingyen kellett dolgoznom, most épp, hogy minimálbért kapok...


Megvalósítottam az álmomat, ami jó.

Azt hittük, ez jól fog keresni, de ez a része piszokul nem jött be.

Ha még az álmom se ez lett volna, most tényleg gyűlölném az egészet...


Ergo: van, amit nem tudsz előre tervezni. Ilyen az, hogy mennyire lesz keresett egy szakma X év múlva.

Azt viszont tudod, hogy mit szeretnél, úgyhogy szerintem butaság lenne a bizonytalan felé menni inkább, azon a címen, hogy VALÓSZÍNŰLEG az jobban keres...

2013. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ne add fel az almaid!
2013. máj. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!