Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek kövessem az...

Szerintetek kövessem az álmaimat/amit tényleg akarok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, szinte minden családtagom orvos, ragaszkodnak hozzá, hogy én is az legyek. Nem kényszerítenek természetesen, én életem, én döntésem. Elég nehéz helyzetben vagyok most. Már vagy 5-6 éve érdekel a színészkedés, Amerikába utazás, ezért kezdtem nagyon sok időt fektetni az angolra. Már szinte folyékonyan tudok beszélni angolul, nyelvhelyességi hiba is nagyon ritkán fordul elő, akkor is kijavítom magam. Egyre jobban álmodozom rajta, viszont nem akarok csalódást okozni a szüleimnek azzal, hogy ezt választom az orvosi helyett. Dehát én úgy érzem, hogy lehet, hogy nem tudnám végigcsinálni. Jó tanuló vagyok, de amennyit ott kell majd tanulni... Felvetettem magamban azt is, hogy mi lenne, ha csak így gyerekként benne legyek egy -csak egy- filmben. Tehát gyerekszínészet, aztán hazajövök és orvosi. Szüleimnek nem merem elmondani, hülyének néznének, hisz nagyon sok ember akar színész lenni. Nagyon tanácstalan vagyok ezügyben és tanácsot szeretnék kérni tőletek. Válaszokat előre köszönöm!

2014. febr. 2. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy csalódást okoznál. Nekem biztos nem okozna ha a gyerekem ilyen pályát választana.
2014. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem se egy rossz pálya, csak azt hiszik majd, hogy csak lusta vagyok tanulni, de hát ha engem ez érdekel akkor minek tanuljak azért, ami nem akarok lenni? Másképp meg lemondhatok a színészi karrierről is mivel csak szerencsén alapul, hogy az leszek-e vagy sem. Meg azért egy kicsit jobban meg kellene tanulnom angolul ennél, mert vannak még szakszavak, amiknél ledermedek. Akárhányszor megpróbálom elképzelni magam színészként, valahogy mindig lehetetlennek találom. A szüleimnek pedig szóvá sem merem tenni. Nem azért mert leszidnának, hanem mert hülyeségnek találnák szerintem.
2014. febr. 2. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Az viszont baromság hogy ne tanulj mert úgyis színész leszel. Azért tanulj hogy odáig eljuthass! Vagy ha nem jön össze akkor is legyen miből élned. Én is olyan pályára tervezek menni ahol a nyelveken kívül semmit sem kell majd használnom, de attól még tanulni kell, mert sohase lehet tudni hogy mi lesz.
2014. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dehogy! Egy szóval sem mondtam, hogy nem fogok tanulni! Egyelőre még az sem biztos, hogy az leszek, ami akarok lenni, hiszen "evés közben jön meg az étvágy" szóval addig simán dönthetek máshogy.
2014. febr. 2. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen kövesd az álmodat. Ne akard elcseszni az életedet. Ne mások mondják meg, hogy mit akarsz. Hidd el, nem éri meg...
2014. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem okoznal csalódást csak mondd el. A a szüleidnek h te n orvos szeretnél lenni hanem más, más érdekel
2014. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!