Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megint egy hülye női kérdés...

Megint egy hülye női kérdés lesz. Te hogyan szerepelsz a párod telefonjában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Véletlenül megláttam, hogy a párom hogyan (milyen néven) írt be a telefonkönyvébe. Még mielőtt nekem esnétek, nem kutakodtam, mellettem állt miközben nyomkodta én meg odapillantottam és így láttam meg.

Szóval a teljes nevemet írta be, pl. Nagy Kati. Tehát a vezetéknevem és a keresztnevem becézett alakja.


Nekem ez olyan rideg. Biztos van még ilyen keresztnevű ismerőse, de nem értem, hogy miért kell a vezetéknevemet is odaírnia, miért nem lehetek én A Kati?


Tudom, hogy hülyeség ilyeneken agyalni, de zavar egy picit.


2013. máj. 23. 11:42
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
88%
Hmmm ez tényleg fura kérdés:-)én úgy vagyok beírva a telójába ahogy hív.Becenév,és ő is nekem.De barátnőméknél a keresztnevük van simán.Lényegében ez nem olyan fontos de azért nem örülnék neki ha azt írná be,hogy Kissné Nagy Rozi.Vagy tudom is én:-)
2013. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
92%
én szivemként, ő kicsimként szerepel a telefonban
2013. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
80%
Szia ! Én is a teljes nevemen vagyok a telefonjában,eleinte furcsának tartottam,de nem aggaszt. Tudom,hogy szeret,az ő dolga hogy ír be. :)
2013. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
91%
A becenevem, és mögötte egy szív. :) Nekem ő ugyanígy. Nem tinik vagyunk . :)))
2013. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
84%

Hát ez azért engem is zavarna. Én a keresztnevemen szerepelek, ahogy ő is.


Egyébként vezetéknévvel írok be mindenkit kivéve a családot. Szülők, testvérek, sógorok, nagyszülők és a párom. Ők mind a becenevünkön, meg előttük egy "a" betű, hogy elől legyenek.

2013. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet hogy még régen beírt és úgy maradtál (ha másik telefonja van akkor is így mentődött át). Nekem is úgy volt eleinte bírva a neve, hogy R. Attila. Aztán az R-t kitöröltem, de csak azért hogy a telefonkönyvbe elől legyen a neve, őt hívtam a legtöbbször. 3 éve együtt vagyunk, azóta is ezen a neven fut. Nem tudom neki hogy vagyok beírva, de rá fogok kérdezni a kérdésed után:)
2013. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
89%

SZámomra ez nem annyira nagy jelentőségű dolog.

Én kb 5 éve beírtam magam egy vicces névvel, azóta is úgy vagyok benne a párom telefonjában. Örülnék, ha átírná "drága kicsi szerelmem"-re, de ez úgysem fog megtörténni. :)


Más dolgokat keress és értékelj a kapcsolatotokban, ne ilyeneket, a pasiknak ez semmit sem jelent.

2013. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
80%

"A Cicus HUN"

De nem erdemli am meg!!!!!!!!!!!!!!! :D

2013. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
55%
3. vagyok,nekem is a nevén van beírva annyi különbséggel,hogy a vezetékneve nincs ott. Nem becézgetem a telefonkönyvemben,abból már kinőttem. :)
2013. máj. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
74%
Én Anna feleségként szereplek.
2013. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!