Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párotok telefonjában...

Ha a párotok telefonjában találnátok bántó sms-t magadról, ami teljesen letaglózna, hogyan tisztáznád vele?

Figyelt kérdés
Azt mégsem mondhatom, hogy nagyon rosszul esett, amit rolam irt, hiszen a telefonjaban lattam, visszavalasz az lenne minek kutatok a telefonban. A seb viszont bennem van es valahogy tudnia kell, mennyire megbantott. Esetleg mondjam azt, hogy aki kapta az smst, o mondta el, h mit irt rolam? (betegsegen gunyolodott, szerinte csak sajnaltatom magam)

2013. dec. 23. 03:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
25%

Ha egyébként jó a viszonyotok sehogy ne mond el. Ugyanis az, hogy kutattál a telefonjában akár a kapcsolatotokba is kerülhet. Nincs azzal gond, hogy kicsit megnézegetted a híváslistát, sms-t, de Ő ne tudjon róla, márpedig, ha elmondod neki kiderül. A haverra se fogd, kilóg a lóláb.

Vagy ne nézegesd a teloját és éljetek tovább ahogy eddig, vagy nézegesd nyugodtan, de NE mond el neki és ha túl sok olyan dolgot találsz benne, ami neked nem tetszik szakíts vele és majd akkor elmondod miért!

2013. dec. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
44%

Vond le belőle a konzekvenciát.

Esetleg küld el a saját telefonodra az sms-t, mintha véletlenül ő küldte volna.

2013. dec. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Első: "ha egyébként jó a viszonyotok..."- Te gondolod, hogy jó? :-O


Mi mondjuk már rég együtt vagyunk, együtt is élünk és jegyben is járunk, de a páromról még akkor sem mondok senkinek semmi rosszat, ha a legnagyobb haragommal, mérgemmel dühös vagyok rá....nemhogy csak úgy...



Én igenis megkérdezném, hogy mi a helyzet azzal az sms-el. Mondjuk az us igaz, hogy kutakodni nem szép dolog...

2013. dec. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
73%

soha nem értettem ezt a fajta mérlegelést:

mi a nagyobb gáz? Hogy az élete párjaként belenéztél a telefonjába, vagy hogy ő ilyen sms-t ír rólad?

Nehogy még neki álljon feljebb?


Egyébként megteheted, hogy véletlen éppen lemerült a telefonod, amikor egy gyors sms-t kell valakinek küldened. előkapod a telóját, és már az üzikben vagy, mikor közlöd, hogy egy pillanatra kölcsönveszed az övét. Onnan már eleve gyanús, ha ellenkezik, és okot ad a kutakodásra.

2013. dec. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
47%
Hat szerintem is kuldd e magdnak azt SMS-t vagy mond,h lemerult a mobilod.
2013. dec. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%

1. Ilyen nem fordulhat elö, mert egyrészt nem ezek a telefonjába, másrészt végképp nem ne´zem végig az elküldött sms-eket!!!!


2. Ezen kivül kérdés, hogy mit és hogyan írt, de mindenképpen átgondolnák, hogy nincs.e igaza. Ugyanis ha ilyenröl ir, akkor az adott helyzet NEKI nagyon megterhelö.


3. Elmondanám, de utána nem csodálkoznék, ha még jobban megromlana a viszony, és nem tartanám indokolatlannak, ha szakítana veled.

2013. dec. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
93%

Nekem a feleségem nyugodtan nézegetheti a telefonomat, és szintúgy, én is az övét. Hiszen van úgy, ha a kocsiban marad az övé, stb, akkor használhatja az enyémet.

Nincs titkunk egymás előtt, tehát nem is vagyunk idegesek amiatt, ha "véletlenül" elolvas egy SMS-t. Ha pedig valaki titkol valamit az előbb utóbb úgyis kiderül, legalábbis nálunk.

Ha abból vita kerekedik, hogy a másik miért nyúl a telefonjához, és emiatt kiakad, akkor szerintem van titkolnivalója, és valójában ez a probléma, nem a telefonunk "szentsége".

Szerintem rá kell kérdezni a dologra, az én telefonom-te telefonod kérdés eldöntése ennél kevésbé fontos.

2013. dec. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Egyet értek az előttem szólóhoz. Én mindig úgy gondoltam, hogy ha a telefonban van valami olyasmi, amit az ember párja nem láthat meg még véletlenül sem, az a kapcsolat már csak látszatra van fenntartva...
2013. dec. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg abban igaza van az elözö két válaszolónak, hogy az baj, ha olyami van a telefonban, amit nem láthat a másik, kivéve pár dolgot: pl ha egy barát/barátnö (tényleg baráti kapcsolatról van szó) a saját privát dolgairól ír nekem bizalmasan - EZ tényleg nem tartozik a páromra, ezt NEKEM írta az illetö. Ha másnak is tudomására jut, akkor ez visszaélés az ö bizalmával.


De ettöl függetlenül egy párkapcsolatban is szükség van privát szférára, mert attól, hogy együtt vagyok valakivel, nem szünök meg önálló emberként létezni, és ezért vannak magánügyeim.

2013. dec. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
"visszavalasz az lenne minek kutatok a telefonban."-és minek, ott már valami rég rossz.
2013. dec. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!