Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan zárhatnám le a sikertel...

Hogyan zárhatnám le a sikertelen, negatív múltamat?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, de jelenleg az életem minden területe sikertelen, kudarcokkal teli, sőt más nincs is benne, csak minden rossz.


Az a másik baj, hogy itt engem a környéken úgy ismernek, mint egy lúzer, magányos embert, és a szüleim is így ismernek engem.


Úgyhogy nem tudom, hogy mit csináljak. Most dolgozom már, úgyhogy lenne pénzem elköltözni a környékről.

Szerintetek az segítene? Szerintem nem, hiszen magamat és a múltamat ugyanúgy viszem magammal, úgyhogy ott is hasonló szituációkba keverednék, ami szintén megerősíti, hogy egy lúzer vagyok, és hogy szar az életem.


2015. júl. 11. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sikerülhetne a költözés. Új élet, új lap, új esélyek. Így kell felfognod, s máris nem vinnéd magaddal a negatív életedet, hanem megpróbálnál változtatni :)
2015. júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem meg igen. Ezt pedig abból következtettem, hogy mikor új sulikba mentem, szintúgy ugyanaz volt...
2015. júl. 11. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen téren vagy sikeretlen? Hiszen ha van munkád és el tudnál költözni, akkor ilyen téren már sokkal előrébb vagy, mint mások. Mesélj a kudarcaidról.
2015. júl. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Én is elég önbizalomhiányos, lelki nyomorék voltam, a suliban engem is piszkáltak, megaláztak... stb. De most itt vagyok, van egy csodálatos férjem, külföldön élünk és babát szeretnénk. Ez mind mind csak rajtad múlik, hogy te mit szeretnél elérni az életben. Mindig van rá lehetőséged, hogy változtass, akár a saját éned megváltoztatásában is. Új életet kell kezdeni :) 28/L
2015. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!