Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Dylan O'Brien végzet színészi...

Dylan O'Brien végzet színészi egyetemet vagy hasonlót?

Figyelt kérdés
Nyáron kell egy projekt-féleséget készítni egy színészről. Hát, én Dylan O'Brienről készítek, csak nem találtam, hogy végzett-e valamit, hogy színész legyen.
2015. júl. 11. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem, csak akart. De ennek te is utána kereshettél volna, ahogy én tettem most. Kb. 1,5 percig tartott utána járnom.


Egyébként ajánlanám, hogy olyan emberről írj, akiről lehet is érdemben. Nem egy gyerekről, aki alig szerepelt valamiben.

2015. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, én is kedvelem Dylan O'Brient, de sokkal egyszerűbb olyasvalakiről írni aki 70 éves, 200 filmben szerepelt, 25 díjat kapott, és mindenféle szerepe volt (jó, rossz, drámai, komikus). Pl Johnny Depp vagy Robert de Niro.
2015. júl. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!