Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyaraláskor ti megtervezitek...

Nyaraláskor ti megtervezitek előre minden napra a programot vagy csak mentek, és alakul?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jobb, ha programtervet készítek, melyik nap hová megyünk, vagy ahogy kedvünk lesz?

Ti hogy csináljátok? Terveztek vagy csak elindultok?

Azért sem merek kifejezetten előre tervezni, mert nem tudni, milyen idő lesz, mert akkor kéne a kirándulós programokat betenni, amikor kevésbé lesz strand idő.


2015. júl. 12. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Hova mentek?


Szerintem célszerű legalább leírni, hogy mik a lehetőséget es aztán majd abból választani :)


Én nem terveznem be napra pontosan a programokat :)


Es kitudja tenyleg lesz-e kedvem/kedvünk aznap azt csinálni, ami tervbe van :D

2015. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Balatonra megyünk, de gyerekkorom óta nem volt ott nyaralni, és már borzasztóan izgatott vagyok, mert imádom a Balcsit :)

Le vannak írva a programok, útitervvel együtt, csak azt nem terveztük meg, melyikre mikor megyünk. Túl izgatott vagyok, és mindent egyszerre akarok :D

2015. júl. 12. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!