Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tesom most fog elköltözni...

Tesom most fog elköltözni itthonrol . Nagyon sokat sirok ez miatt. Mikor mulik el a fajdalom? Valakinek volt mar ilyen?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy ido utan elfog mulni nyugi. Az elso idok lesznek nehezek de hamar hozzalehet szokni amugy
2015. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen kell 1 kis idö...és elmulik
2015. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2015. júl. 13. 14:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Én már azt sem értem miért sírsz emiatt? Nem meghalt hanem elköltözik... mi ezzel a baj?
2015. júl. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az a baj hogy mással nem tudok olyan dolgokat megbeszélni mint vele, és nayon fog hiányozni
2015. júl. 13. 15:45
 6/9 anonim ***** válasza:
A telefont/skypot/vibert/akármilyen voipot nálatok nem ismerik?
2015. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ket tesom van,akikkel nagyon jo kapcsolatom van,egyik mar elkoltozott masik jovore fog...nehez lesz egyedul a szuleimmel.A skypolas meg az ilyenekben en is biztam,de idovel rajottem hogy nekik Eletuk van es nem ernek ra.

Eloszor nagyon nehez lesz,de probalj mine tobbet a haverokkal logni!Meg lefoglalni magad,persze irj nekik mindig uzenetet, jol esik nekik.

2015. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de mi is ismerjük a skype -ot meg mindent. de az nem ugyan az mintha itt lenne melettem
2015. júl. 13. 20:30
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő kőszönöm
2015. júl. 13. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!