Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szerettek magatokon/magato...

Mit szerettek magatokon/magatokban, és mi az, amit nem?

Figyelt kérdés

Külső és belső tulajdonságokra egyaránt kíváncsi vagyok:)

Kort is írjatok!:)


2014. szept. 26. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Külsőre nem sok pozitív adottságom van, kusza fogak, hulló haj, rossz szemek, fehér bőr...viszont alkatra nem néznék ki rosszul ha többet sportolnék és leadnám a hasam.


Belsőre azt hogy hamar felidegesítem magam a dolgokon, és olyankor kitartó sem vagyok. Meg nem vagyok egy jó szociális képességekkel rendelkező ember, és unalmas is vagyok. Ráadásul lassan tanulok, és néha úgy érzem lassan látom át a dolgokat.


Viszont vannak erősségeim, ha valami érdekel, azt gyorsan meg is értem, és alkalmazni is tudom, plusz ha épp megemberelem magam, akkor tudok kitartó is lenni, és alapvetően minden célom elértem amit el akartam eddig. Meg alapvetően kedvelnek az emberek.

2014. szept. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Külsőre nem szeretem a túlérzékeny arcbőrömet. A többivel nincs bajom. A szemeimet, a hajamat, a kézfejemet kifejezetten szeretem.

Adottságaim közül utálom azt, hogy nagyon-nagyon bénán tájékozódom. Ebből a szempontból tényleg reménytelen eset vagyok. A lustaságom sem valami jó, bár hasznos is tud lenni. Azt sem szeretem magamban, hogy szeretek pletykálni. Pedig nem kéne, nagyon rossz dolognak tartom, csak annyira nehéz megállni.

Szeretem azt, hogy mindenről könnyen tudok beszélni, nagy tömeg előtt ugyanúgy mint egy vizsgahelyzetben, jól improvizálok. A logikám is elég jó, hamar felfogom a dolgokat. Végtelen birka türelmem van, nem lehet felbosszantani. És elég nyugodt típus vagyok, soha nem idegeskedem. Meg alapjáraton vidám és elégedett vagyok azzal ami van. 18l

2014. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!