Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van élet a halál után?

G.Melinda2116 kérdése:

Van élet a halál után?

Figyelt kérdés

Mi van a halál után?

Mi lesz az emberi lélekkel?

Vajon van az embernek a halál után is lelke?Lesz valami valami miután meghalunk?Vagy egyszerűen csak eltűnik?

Félek meghalni,nemtudom mi lesz vagy mi vár a túloldalon.Valami kell hogy legyen a lelkünkkel...

A pokol és mennyország válaszokat hanyagoljátok és a hülyeségeket is!Köszönöm előre is.



2015. júl. 15. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha meghalok, esküszöm hogy megmondom neked.
2015. júl. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fontosabb hogy van e élet a halál előtt
2015. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hülyeségeket NE.
2015. júl. 15. 22:04
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen kérdésre mégis mi mást vársz? Senki nem tudhatja vár-e bármi is a halál után.
2015. júl. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezekre a kérdésekre az ember hite ad választ. Legyen az vallási, spirituális vagy egyéb hit. Ha neked nincs "semmi", akkor majd remélhetőleg később lesz és megkapod magadtól a válaszokat
2015. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem kell félned, a tudatod ugyanis a testedhez kötődik, vagyis a haláloddal megszűnsz. Akár van lélek, akár nincs, TE mint egyén meghalsz.
2015. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ugyan az mint születés előtt semmi.
2015. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezen már én is rengeteget gondolkodtam. A válaszra még nem sikerült rájönnöm. Fura egy dolog ez az "élet".
2015. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sokan a reinkarnációban hisznek és elég sokan vissza tudnak emlékezni az előző életeikre, persze ehhez szükséges a több évnyi jártasság a meditálásban. Elég komoly dolgokra lehet rátalálni a saját tudatodban. Én biztos vagyok benne, hogy halálunk után még 40 napig (valaki tovább is) még bolyongunk a földön, mire felfogjuk, hogy meghaltunk. Valaki sosem fogja fel és itt ragad örökre, mert annyira ragaszkodik az anyagi léthez, hogy képtelen feldolgozni, hogy meghalt. Az szinte biztos, hogy a saját testedhez már nem leszel kötve, ha elhamvasztanak, tehát hamarabb távozol a földről, mint lélek.
2015. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Páran azt mondták más testben élünk tovább ,de ez valahogy kissé hihetetlen.
2015. júl. 15. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!