Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van élet a halál után?

G.Melinda2116 kérdése:

Van élet a halál után?

Figyelt kérdés

Mi van a halál után?

Mi lesz az emberi lélekkel?

Vajon van az embernek a halál után is lelke?Lesz valami valami miután meghalunk?Vagy egyszerűen csak eltűnik?

Félek meghalni,nemtudom mi lesz vagy mi vár a túloldalon.Valami kell hogy legyen a lelkünkkel...

A pokol és mennyország válaszokat hanyagoljátok és a hülyeségeket is!Köszönöm előre is.



2015. júl. 15. 21:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Gondolj be abba, hogy ha meghalsz nincs több szenvedés, és valahol a világon valaki épp akkor születik meg! Felfoghatod úgy is, hogy a kiöregedett testéből odaadod az életed, és lelked egy fiatal testnek.

Nem vagyok hívő, ezt én egy könyvben olvastam, azóta nem félek a haláltól.

2015. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én azt a kérdést tenném fel először,hogy van e egyáltalán lélek, és ha igen, mi az? Könnyen lehet hogy nincs...csak valaki kitalálta. Van végtelen variációjú ember, mindegyik más tulajdonságokkal, amik véletlenszerű variációkban alakulnak ki, ahogy tudnak. Az ember lelke is kialakulhat így.

Ha nem ez történne, akkor az azt jelentené,hogy a világ összes "lelke" létezik már több millió éve, és van valahol, addig amíg bele nem költözik valakibe. Ebben csak az a hiba hogy a Föld lakossága egyre csak nő.

2015. júl. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 egy naaagy fan ***** válasza:

Attól függ miben hiszel ;)

De testben semmiképp sem.

2015. júl. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyesülsz az Erővel.

Amúgy valószínűleg semmi. Olyannak képzelem, mint amikor álmodsz, vagy elájulsz. Kikapcsolsz, és kész.

2015. júl. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!