Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy változzak meg vagyis...

Hogy változzak meg vagyis érjem el hogy először hogy megakarjak? Vagy mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,tanulok,mindig max 1-2 "barátom"volt suliból,vagy inkább egy se...

Mindig olyan voltam hogy aki szimpatikus volt,azzal megpróbáltam beszélgetni,de egyébként muszájból senkivel se akarok beszélni.

Mindenki azt mondja hogy ha majd dolgozom muszáj nagyjából jól kijönnöm,beszélgetnem a munkatársakkal,mert különben kirúgnak vagy legalábbis kiutálnak,de én nem hiszem hogy megtudok,és őszintén nem is akarok megváltozni,magamra erőltetni jópofizást,meg erőltetetten beszélgetni...



2015. júl. 17. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kell azonnal megváltoznod, ha most nincs igényed rá. Vannak olyan munkahelyek, ahol nem követelmény a jó kommunikáció, de előbb-utóbb tényleg szükséged lesz rá valamilyen szinten az emberi kapcsolataidban, még ha nem is érzed most ennek a szükségét.

Ha már most szeretnél tudatosan fejlődni, szerintem kezdd egyszerűbb dolgokkal, pl. mutass érdeklődést, kérdezz(!), és hagyd, hogy a másik beszéljen. Ez talán a legegyszerűbb.

2015. júl. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!