Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzak meg?

Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés

Beismeren velem van a baj.


Egy jó ideje nincs barátnőm és szeretnék újat,de sehogy sem sikerűl hiába próbálkozok,ha pl. mosolyogva megkérdezem a buszon egy lánytól,merre utazik?,még nem tetszik neki.

Aztán a multkor a vonatról száll le egy lány nagy csomaggal és megkérdezem,hogy segítsek leadni?,erre ő azt feleli,hogy "nem köszi". Tegnap ugyanez volt a villamosnál. Régebbi lépcsős villamos volt és itt is egy csaj nagy bőrönddel szállt le,megkérdeztem,segítsek a bőröndöt leadni?,erre ezt válaszolta ő is,hogy "köszi nem". Mostmár magamba nagyon mérges lettem és megfogadtam,hogy innentől,ha bárhol látom,hogy nagy csomaggal küzd egy lány,ilyesmi,nem fogom többet egy lánytól sem megkérdezni,hogy segítsek-e. Mindig minden lány lepattint. Úgyhogy nagyon mérges vagyok a lányokra,mind egy nem is mondom inkább. Ha jön velem valahol egy lány szemben,olyan méreg jön belèm,hogy elfordítom a fejem és legszívesebben azt ordítanám,hogy "mindig lepattintottok".

Én már úgy gondolom,hogy sosem lesz barátnőm és csak egy oka van. Ronda vagyok. Nem baj akkor az vagyok. Koncentrálok a munkára és a tanulásra. Hh. Jól kibeszéltem a magánéletem,de ha már belekezdtem,nem is baj,legalább tudtok erre a rigolyámra valami megoldást ajánlani válaszként.

Szal ilyen movorva vagyok emiatt mostanában és nem akarom ilyen maradni.

Szerintetek,hogy változtassam meg magam,menjek el kirándulni? Vagy hogy? Aki volt már esetleg hasonló helyzetben,hogy tette magát ilyenen túl?



2015. máj. 19. 15:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy: 32/F vagyok.
2015. máj. 19. 15:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Meglepett a korod... Lehetm hogy valaki egy villamoson talál rá élete szerelmére, de célszerűbb erre kijelölt helyen ismerkedni. Lehet ez egy szórakozóhely, vagy egy virtuális hely (társkereső oldal). A mostani állapotod biztosan nem kedvez a helyzetnek.
2015. máj. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nőként mondom neked, ne kérdezd, hogy segíts-e, azt mondd hadd segítsek leemelni és már nyújtod a kezed, így nincs kérdés, és elutasító válasz sem.

Ha nem megnyerő a kisugárzásod azzal együtt nem biztos, hogy nem fél egy nő, hogy vadidegen kikapja a kezésből a cuccát és lelép vele, sok ilyet hallani.

Ezt ne vedd magadra. Inkább ha vkinek papírzsebkendőre van szüksége azt ajánld fel, vagy leesett valamije azt vedd fel egy kedves mosoly kíséretében.

2015. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!