Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan valtozzak meg?

Hogyan valtozzak meg?

Figyelt kérdés

Nem tul jo csaladi kornyezetben nottem fel, igazabol nem nottem meg fel, de na nevelkedek...alkoholista szulo, nehez anyagi helyzet, nagyobb testvereimet csak addig erdekeltem amig kicsi voltam, beteg kistestver...

E miatt elegge agressziv es leszarokmindentnemerdekelsemmi stilusu lettem. Beszologatok mindenkinek, a tanaroknak visszabeszelek, orditozok veluk neha, barataim nincsenek, azt hittem, hogy van legjobb baratnom, minden nap beszeltunk, aztan mikor kulon kozepiskolaba mentunk, mar csak ket ures szo volt a legjobb baratno. Van most meg egy lany, de vele is elrontottam es nem tudom, hogy mit. Csak haragszik ram, viszont meg neki sem mertem dolgokat elmondani. Nem gondolkozok mielott beszelek,ebbol legtobbszor, majdnem mindig baj van, minden letezo szabalyt megszegek, gyakran vannak duhrohamaim. Olyankor nem lehet megmaradni mellettem es legszivesebben szetvernek valamit, altalaban a kezemet meg a falat szoktam. Utalom az embereket, igy bulizni se jarok, meg amugy se lenne kivel. Gyulolom magam egyszeruen es nem tudom, meddig birom mar. Tudom, hogy meg fiatal vagyok, de nem erzem ugy hogy ez valtozni fog. Nincsen onkontrollom 15/L



2015. máj. 19. 22:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat hogy hosszu lett :/
2015. máj. 19. 23:07
 2/4 anonim válasza:
figyi 18-as srác vagyok és én is így vagyok ezzel nehéz gyerekkor nincs barát agresszív lettem és erre nincs megoldás ha vad vagy akkor az vagy kezdj el sportolni és vezesd le a feszkot
2015. máj. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
7 eve roplabdazom es nem sikerul :/ egy idoben akartam boxolni de azt meg anya nem engedte...
2015. máj. 19. 23:37
 4/4 anonim válasza:
vedd rá hogy engedje mert én amikor régebben ketrec harcoltam az nagyon jó volt :)csak sajnos nem járhatok
2015. máj. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!