Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Anotalk-on miért van ez?

Az Anotalk-on miért van ez?

Figyelt kérdés

Szóval beszélgettem lányokkal kb. hónapokig. A fele lány úgymond személyiségproblémás, és kevésbé "normális".


A legtöbb válasz hogy: "Aha, igen, nem, OK, talán, jah". Szóval azért ez már részben árulkodik.


Másik, hogy 10-ből 8 legalább kilép (16-17 évesek), ha én 20 vagyok. Miért? Majd szaladok oda szexelni? Vagy bántom őt gépen keresztül? Vagy mi ennek a logikája?


Harmadik nagyon sok csajszival mikor beszélgetek lóbálom a kezem a fejem mellett csavarván, hogy "idióta" a partner.


Tisztelet a kivételnek közel napi 10-25 partnerből December 29 óta 7!!!! lánnyal tök jól órákon keresztül el tudtam beszélgetni. Sőt van akivel számot is cseréltünk vagy elmentünk moziba plázába stb... (nem szexuális értelemben). Úgymond barátságot létesítettünk egymással és tökre kijövünk.


Aztán gondoltam megnézem milyen a srácokkal beszélgetni, ott azért már kicsit magasabb a komolysági küszöb. Ott is vannak idióták, de ha kérdezek valamit 10-ből 8 értelmesen válaszol a lányokkal ellentétben.


Miért van az, hogy habár sok a fiatal (amire lehetne ezt fogni, de kár lenne mert azért van közöttük normális is), nagyon sokan úgymond "érdektelenek" vagyis mintha egyáltalán nem is akarnának beszélgetni? Se kérdésük nincs, se válaszolni nem tudnak értelmesen?


Miért van az, hogy a lányok komolytalanabbak? Sokkal gyerekesebbek még 17 évesen is mint mondjuk egy fiú?


Nekem az volt az evidens, hogy a fiúk később érnek azaz a nők biztos értelmesebbek...


Most az jutott eszembe, hogy talán a fiúk azért vannak fent és azért ennyire értelmesek a lányokhoz képest, mert "nőhiányuk" van, a lányok közül meg csak az van fent többségben, akik való életben képtelenek kapcsolatot szerezni? Csak mert ugye egy normális csaj, nem csak pasizni de barátokat is élőben szedi össze...


Habár én nem társkeresésre használom az oldalt (bár ha úgy kialakulna valami nem lennék ellenére), a legtöbben szerintem mégis, ezért írtam le ezt.


Vélemények?


megjegyezném itt a végén hogy a ismeretlenek is az anotalkhoz tartozik...



2015. júl. 19. 21:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
hat en is felneztem az oldalra kivancsisagbol. jellemzoen elso kerdes hogy hany eves vagyok es hol lakom. ezek utan ha rakerdeztem mi van veluk hogy erzik maguk mit csinalnak akkor olyanokat valaszoltak hogy "kanos vagyok, sexchat?" "tali" - ha epp kozel lakott "mutass magadrol kepet" nem kereskent, felszolitas, ha nem akkor inkabb keresett mast. de voltak gyongyszemek is, pl egy csavo megkerdezte nincs e kedvem elmenni egy buliba vele, mert a noje eppen dobta. a masik kedvencem meg a 15 eves 9 keruleti drogbaro akit az utcan eppen megkergettek a helyi maffiak. 18 l
2015. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%
Most szórakozol? Az anotalkon a pasik 90%-a másból se áll csak egyből kép, elérhetőség, FB, snapchat, viber meg anyám kínja. Ha ezekből bármi hiányzik azonnal kilép.
2015. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Figyelj 2. így is lehet nézni a dolgot.


De attól hogy sok pasi keres szexet fent, attól még nem idióta. Attól se hogy szexchatelni akar... Habár sosem értem meg őket... ettől még képes lehet érthető mondatokat összerakni.


Viszont a nők azok szerintem döntő többségben olyanok hogy élőben is elkerülik a férfiak. Egyszerűen gyerekesek és a döntő többségük épp mondatok összerakására se képes.


Azért amit te írsz az más mint amit én írok. A srácokkal azért el lehetett beszélgetni, és az is meglepő, hogy sokan komolyan állnak hozzá, szóval amikor bementem felmérni a terepet úgy, hogy bejelöltem hogy lány vagyok, és felhoztam a szexualitást, volt aki leribizett, vagy egyenes kilépett...


Azért ez példaértékű szerintem. Míg olyan is volt hogy én hoztam fel ezt lánynál, viszont akkor közel sem kaptam ennyi elutasítást. Volt olyan aki azt mondta hogy "Whoa", "szép kérdés"... "persze, szaladok"... De a vége az lett ezeknek is, hogy nyitottak voltak a kérdésekre.. és adtak valamiféle választ mindig.

2015. júl. 19. 22:44
 4/30 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező! Anotalkon a pasik 90%-a unalmas, analfabéta, p*raszt gyökér és akkor nagyon finoman fogalmazta. Sokkal szívesebben beszélgetek lányokkal.
2015. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Elhiszem, de akkor 91%-a alányoknak legalább gyökér idióta :)
2015. júl. 20. 00:27
 6/30 anonim válasza:
85%
Miért kell általánosítani? Attól, hogy volt pár rossz tapasztalatod, attól nem minden lány olyan... nekem volt olyan, hogy a pasi még a koromat sem kerdezte meg, csak szexchat? Igaz, én jókat röhögök azon a sok idiótán :D
2015. júl. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
82%

Nem tudom ki hogy van vele,de a mi korosztályunk előszeretettel megy fel anotalkra és poénkodik. Na már most a sok analfabéta még be is veszi ezt, még ha nagyon átlátszó is a dolog. Persze a háttérben ülő személy ezen jót röhög..

Én sokszor úgy megyek fel,hogy jó oké komoly leszek,de amikor már a 10."sexchat"-es (nem kérdést) felszólítást kapom,akkor már kénytelen vagyok elröhögni magam. Késztetést kezdek érezni az iránt,hogy valami eszméletlen nagy ökörséget írjak.

Általában csak a 20 év felettiekkel tudok komolyabban elbeszélgetni. :)

15/L

2015. júl. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
66%
Egy szóban össze foglalom, Szar az OLDAL!
2015. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
71%

nincs több hozzáfűznivalóm:)


[link]

2015. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
40%

És nekem sincs ;)

[link]

2015. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!