Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Anotalk-on miért van ez?

Az Anotalk-on miért van ez?

Figyelt kérdés

Szóval beszélgettem lányokkal kb. hónapokig. A fele lány úgymond személyiségproblémás, és kevésbé "normális".


A legtöbb válasz hogy: "Aha, igen, nem, OK, talán, jah". Szóval azért ez már részben árulkodik.


Másik, hogy 10-ből 8 legalább kilép (16-17 évesek), ha én 20 vagyok. Miért? Majd szaladok oda szexelni? Vagy bántom őt gépen keresztül? Vagy mi ennek a logikája?


Harmadik nagyon sok csajszival mikor beszélgetek lóbálom a kezem a fejem mellett csavarván, hogy "idióta" a partner.


Tisztelet a kivételnek közel napi 10-25 partnerből December 29 óta 7!!!! lánnyal tök jól órákon keresztül el tudtam beszélgetni. Sőt van akivel számot is cseréltünk vagy elmentünk moziba plázába stb... (nem szexuális értelemben). Úgymond barátságot létesítettünk egymással és tökre kijövünk.


Aztán gondoltam megnézem milyen a srácokkal beszélgetni, ott azért már kicsit magasabb a komolysági küszöb. Ott is vannak idióták, de ha kérdezek valamit 10-ből 8 értelmesen válaszol a lányokkal ellentétben.


Miért van az, hogy habár sok a fiatal (amire lehetne ezt fogni, de kár lenne mert azért van közöttük normális is), nagyon sokan úgymond "érdektelenek" vagyis mintha egyáltalán nem is akarnának beszélgetni? Se kérdésük nincs, se válaszolni nem tudnak értelmesen?


Miért van az, hogy a lányok komolytalanabbak? Sokkal gyerekesebbek még 17 évesen is mint mondjuk egy fiú?


Nekem az volt az evidens, hogy a fiúk később érnek azaz a nők biztos értelmesebbek...


Most az jutott eszembe, hogy talán a fiúk azért vannak fent és azért ennyire értelmesek a lányokhoz képest, mert "nőhiányuk" van, a lányok közül meg csak az van fent többségben, akik való életben képtelenek kapcsolatot szerezni? Csak mert ugye egy normális csaj, nem csak pasizni de barátokat is élőben szedi össze...


Habár én nem társkeresésre használom az oldalt (bár ha úgy kialakulna valami nem lennék ellenére), a legtöbben szerintem mégis, ezért írtam le ezt.


Vélemények?


megjegyezném itt a végén hogy a ismeretlenek is az anotalkhoz tartozik...



2015. júl. 19. 21:58
1 2 3
 11/30 frenki1 válasza:
44%
Anotalkon a nők 95% analfabéta
2016. okt. 21. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Jimmyxy válasza:
100%
Az imént olvastam hogy valaki azt írta hogy szar az oldal. Szerintem meg nem az oldal a szar, hanem azok a személyek akik oda feljárnak és játszák az eszüket. 2017-et irunk mostmár és nem olyan rosz a helyzet mint ahogy itt olvastam hogy az volt. Napi szinten fel szoktam járni a lányokkal beszélgetni ottan. És nincsen olyan sok bajom velük. Akik tovább lépnek, nem érdekel, nekem is vannak kritériumjaim.
2017. márc. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Jimmyxy válasza:
100%
Különben meg fejlesztés alatt ál egy hasonló oldal ami sokkal fejlettem lesz és lefogja szűrni az ilyen majmokat, lesznek különféle témaszobák, még nem linkelném ide a most létező weboldfal nevét mert kevesen járnak fel és még nincs teljessen kész igy felesleges hirdetnem.
2017. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
96%

"szia kor?"

"perverz vagy?"

"chatsex?"

"viber snap face insta?"

kevés a normális fiú...

amúgy lehet lányokkal is beszélgetni? :O én akárhányszor lányt keresek (én is az vagyok) mindig bevallja valaki hogy ő fiú csak nem dobja lányokhoz ha nem nőt állít be...

légyszi ha valaki tud olyan oldalt ahova idősebb (20 fölött) emberek járnak akik értelmesek is akkor írja meg köszi :D

2017. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
100%
Mert a legtöbb "lány" valójában PASI!
2017. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:
100%
A legidegesítőbb mikor a szia,korral kezdenek,másrészt legtöbb ember egy két szavas válaszokat ad és nagyon egyoldalúvá válik a beszélgetés egy idő után,az elérhetőséget ha nem adja meg az ember kivannak akadva rögtön nem fogják fel hogy nincs insta stb.és kilèpnek
2017. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
72%
Pont most volt hogy köszöntem (szia :) ) erre a csaj "korod?" Mondom "találd ki ;)" erre kilép xD mit akarnak ezek? Hogy egyből ki találok?
2018. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
16%
Azért mert akkora nagy buta lányok vannak fent hogy az is csoda hogy egyáltalán fel tudtak regizni oda. De komolyan.
2018. febr. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem tudsz csajozni itt a megoldàs:

[link]

2018. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
41%
Legyen pènzed ès lesz csajod.
2018. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!