Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az Anotalk-on miért van ez?

Az Anotalk-on miért van ez?

Figyelt kérdés

Szóval beszélgettem lányokkal kb. hónapokig. A fele lány úgymond személyiségproblémás, és kevésbé "normális".


A legtöbb válasz hogy: "Aha, igen, nem, OK, talán, jah". Szóval azért ez már részben árulkodik.


Másik, hogy 10-ből 8 legalább kilép (16-17 évesek), ha én 20 vagyok. Miért? Majd szaladok oda szexelni? Vagy bántom őt gépen keresztül? Vagy mi ennek a logikája?


Harmadik nagyon sok csajszival mikor beszélgetek lóbálom a kezem a fejem mellett csavarván, hogy "idióta" a partner.


Tisztelet a kivételnek közel napi 10-25 partnerből December 29 óta 7!!!! lánnyal tök jól órákon keresztül el tudtam beszélgetni. Sőt van akivel számot is cseréltünk vagy elmentünk moziba plázába stb... (nem szexuális értelemben). Úgymond barátságot létesítettünk egymással és tökre kijövünk.


Aztán gondoltam megnézem milyen a srácokkal beszélgetni, ott azért már kicsit magasabb a komolysági küszöb. Ott is vannak idióták, de ha kérdezek valamit 10-ből 8 értelmesen válaszol a lányokkal ellentétben.


Miért van az, hogy habár sok a fiatal (amire lehetne ezt fogni, de kár lenne mert azért van közöttük normális is), nagyon sokan úgymond "érdektelenek" vagyis mintha egyáltalán nem is akarnának beszélgetni? Se kérdésük nincs, se válaszolni nem tudnak értelmesen?


Miért van az, hogy a lányok komolytalanabbak? Sokkal gyerekesebbek még 17 évesen is mint mondjuk egy fiú?


Nekem az volt az evidens, hogy a fiúk később érnek azaz a nők biztos értelmesebbek...


Most az jutott eszembe, hogy talán a fiúk azért vannak fent és azért ennyire értelmesek a lányokhoz képest, mert "nőhiányuk" van, a lányok közül meg csak az van fent többségben, akik való életben képtelenek kapcsolatot szerezni? Csak mert ugye egy normális csaj, nem csak pasizni de barátokat is élőben szedi össze...


Habár én nem társkeresésre használom az oldalt (bár ha úgy kialakulna valami nem lennék ellenére), a legtöbben szerintem mégis, ezért írtam le ezt.


Vélemények?


megjegyezném itt a végén hogy a ismeretlenek is az anotalkhoz tartozik...



2015. júl. 19. 21:58
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
89%
Nem kell ilyen Chat oldalakra belépni és nincs probléma.: ) Ha pedig belépsz, akkor vállalod a következményeket.. Ennyi.
2018. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 kutyafuta3000 válasza:
84%

XD Radics Peti mostani videója után megnéztem az oldalt.

Bejelöltem h csaj. Kíváncsi voltam, vártam egy kicsit.

Erre ír a csaj: "Leírod, hogyan b***nál meg"? xD

2018. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
77%

Pont fordìtva látom a helyzetet. A lányokkal sokkal jobban ki lehet jönni mint a fiúkkal.

Ha fiúval beszèlsz ès nem vagy biszex vagy meleg màr lèpnek is kifelé. Az èn konklúzióm ez alapján hogy rengeteg fiú csak meleg szexpartner keres az oldalon.

2019. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Azok nem lányok. Fiúk regisztrálnak lányként folyamatosan. Alig van aki tényleg lány.
2020. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
85%

#6-os azt írja: "nem kell általánosítani" 😄😄😄😄

Erre ő is azt teszi🤫😀😀😀

2021. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
91%
Az is lehet az oka annak, amit írtál ( komolyan lányok), hogy sok közülük hazudik a korát illetően, a valóságban 11-12 évesek.
2021. máj. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
91%
"komolytalan lányok"
2021. máj. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
100%
Minden amiket leírtál azok mind jellemzőek a lányokra és a fiúkra akik fel mennek oda. Én megis kérdeztem egytöl hogy miért ír ilyen nem normálisan és azt mondta azért mert lusta és így is értik. Habár az utóbbival néha vitatkoznék. Szóval ez a jelenség nem csak a lányoknál van. Amiket leírtál én ezt mind tapasztaltam a fiúknál is. Szóval röviden:85% azok használják akik nem tudnak mit csinálni az életükkel vagy megunták a ph.-t.
2021. okt. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a lányok azok nem is lányok Őszintén anonim oldalakon nem lehet mást várni. Bár én feljártam hónapokig igaz sok hülyét elkelett türnöm de barátságra leltem. Ki kelk tartani ha akarsz valamit, persze ha fel adja az első 5 percbe jó hogy nem sikerül. Nyilván mondon rengeteg a hülye fel kell készülni, de néha akad értelmes beszélgetés.
2021. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Akkor legyél meleg ha a fiúk válasza jobban bejön
2022. júl. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!