Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire nem olvas a...

Tényleg ennyire nem olvas a mai fiatalság?

Figyelt kérdés
Nagyon sok felnőtt meglepődik, amikor azt mondom, hogy imádok olvasni. Nem a számítógépen, hanem szépen elterülve az ágyon csendesen a szobámban lefekvés előtt olvasgatok. Főleg a régi regényeket, mint például a Dzsungel könyve, Kele, Vuk, Kincskereső kis ködmön, vagy a Dióbél királyfi szeretem olvasni. Valahogy sokkal jobban vonz az olvasás, mint a számítógépezés. Persze szeretek kint lenni a szabadban, meg hülyülni eljárni szórakozni, de a könyveket imádom. Sok felnőtt mikor meghallja ezt, elcsodálkozik, hogy én nem a számítógépet nyüstölöm, hanem olvasok.

2015. júl. 19. 22:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat lehagytam 15 éves vagyok
2015. júl. 19. 22:03
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Én is sokat olvasok.

Ma már a legtöbb gyerek nem olvas. Szerintem szomorú…

13

2015. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
en is szoktam olvasni.
2015. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor mégis tévedtek a felnőttek :) Valahogy nehezemre esett elhinni, hogy minden csak a számítógépről szólna.
2015. júl. 19. 22:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat olvasok. Ha kezem ügyébe akad egy jó könyv, akkor van, hogy napi 100-150 oldalig meg sem állok. 16/F
2015. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
De, olvas,csak megfelelő helyen kell keresni, pl. nézd meg a moly.hu-t ;)
2015. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
egyébként nem feltétlenül igaz ,hogy kevesebbet olvasunk, csak Te könyvet én meg cikkeket.
2015. júl. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Van aki sokat olvas, más meg nem; régen se volt ez másként.
2015. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7: Ez.


Ritkán olvasok valódi könyveket, általában még regényeket is gépen szoktam. Ezen felül pedig én is napi több tucat oldalt olvasok különböző hírportálokon magyar, angol és német nyelven.


Bár ez is nyilván más készségeket fejleszt, mint a regények olvasása. Egyébként meg mindenkinek más a hobbija. Nektek a könyvolvasás, másoknak meg a foci a grundon.

2015. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagy ettől jobb ember. Én is mindig könyvmoly voltam, 5 perce tettem le a könyvemet, mert már kiszáradt a szemem az olvasástól.


A felnőttek meg elég sivár életet élhetnek, ha egy ilyen semmi kis dolgon elcsodálkoznak.

2015. júl. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!