Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van hogy 10 évvel...

Miért van hogy 10 évvel fiatalabbnak nézek ki? (Bőv lent)

Figyelt kérdés
27 éves vagyok,eléggé fiatalnak nézek ki.Egyébként nem zavar,de az már ciki ha alkoholt vagy cigarettát veszek,folyton elkérik a személyim:/Meg mindenhol úgy kezelnek elsőre mint egy kamaszt....

2014. aug. 24. 12:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
10 év múlva már örülni fogsz ennek :D
2014. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szia, privátban küldenél képet magadról?
2014. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

En 35 eves vagyok es peldaul epp tegnap elott kerdeztek a koromat cigaretta vasarlasnal. A jogsim mindig velem van.

Bar szerintem ok, max 8-10 evvel fiatalabbnak nezek ki, de 18 alatti,az eleg tulzas. De azert orulok neki. :)

2014. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Aha... szóval ne panaszkodjak, hogy tőlem 20 évesen elkérik :D
2014. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28 vagyok, de mindenki 21-nek néz, pedig edzeni is járogatok, szóval még azt sem lehet mondani, hogy tini, kisfiús alakom lenne. :D De ilyen a genetika.. :) Pár év múlva még jól jön.
2014. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
8%
22 éves vagyok, elkérik tőlem is, nyugi. De jegyezzétek már meg, hogy dohányboltban mindenkitől elkérik! A 80 éves bácsitól is, mert ez a szabály. Legutóbb tom marketben kérték el 2 sör miatt, és azt mondta a csaj, hogy azért, mert mostanában nagyon köcsögök az ellenőrök (magyarul direkt kiskorúakat küldenek be csalinak, akik nagykorúnak tűnnek, és kiszolgálás után büntetés van). Szóval nem azért van, mert te annyira fiatalnak tűnsz, hanem mert nem akarnak büntetést.
2014. aug. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tőlem soha nem kérik el, sehol.
2014. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Engem is 16-17-nek néznek 26 évesen. Korábban zavart, mostanra megszoktam, később meg még örülni is fogok neki. :D Kíváncsi vagyok, mikorra érem el azt, hogy megközelítem kinézetben azt, amennyi vagyok... :)) Amúgy nálam is mindig van személyi pont emiatt, ha pl. pubozni megyünk.
2014. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én 26 leszek, de ugyanez a helyzet :D
2014. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem Magyarorszagon lakom, itt nem kerik mindenkitol. Nem csak cigaretta-vasarlasnal neznek fiatalabbnak, hanem szinte mindenki. Munkatarsak, uj ismeretseg. 23-25 koze saccolnak, ezert fura a 18, az jo nagy tulzas.

Jo genetika, ennyi a titok. :)

Azert a dohanyzas ellenere probalok egeszsegesen etkezni, es sportolok is rendszeresen, rasegitesnek. :)

2014. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!