Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kattanjak le róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kattanjak le róla?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen valamilyen szinten ez is ebbe a témába tartozik... van egy srác, akinek elmondtam az érzéseimet, de ő nem viszonozza, és nem is reakciójával van baj (kedves volt, mondta, hogy megért engem és egy percre se érezzem kellemetlenül magam, mert nem változik semmi), hanem azzal, hogy ígyis túl sokat agyalok rajta, egész nap a Facebookot bújom, hogy mikor fog írni, vagy hogy történik-e valami. Mivel köthetném le a gondolataimat, mivel foglalhatom le magam? Magántanuló vagyok, barátaim nincsenek nagyon - lenne egy lány, aki elhívott pénteken bulizni, de nem hinném, hogy a szüleim el fognak engedni. Ötletek?

17/L



2015. máj. 5. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress barátokat O.o Nem muszáj azokkal találkozni lehetnek ilyen internetes barátok is.
2015. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1: De mégis hogy keressek? Írjak rá, hogy "szia, éppen a padlón vagyok, leszünk barátok?"? Az ciki.
2015. máj. 5. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Kösd le magad olyan tevékenységekkel, amik nem hagynak sok teret a merengésre, pl. sport, zenélés, stb.
2015. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A sport nem rossz, köszi! A zenélést sajnos félbehagytam, most nincs lehetőségem újrakezdeni... de igazából valami olyan is érdekelne, ami a nap nagy részében leköt. Full tanácstalan vagyok. :S
2015. máj. 5. 22:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress egy jó könyvet, vagy egy hobbyt, pl én a makramé karkötők fonogatásával vittem el az ilyen időket, vagy keresztszemes képet varrtam ki :)
2015. máj. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Uu, ezek a karkötők nagyon szépek! *o* köszi a tippeket! :)
2015. máj. 6. 12:42
 7/7 anonim válasza:
Olvass könyvet! Neked talán a Szent Johanna Gimit ajánlanám, azzal tuti lekötöd magad! Nem lehet letenni! :)
2015. máj. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!