Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne kattanj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne kattanjak meg? (Hosszú lesz, készüljetek fel,20/F)

Figyelt kérdés

Egy éves kapcsolatomnak lett vége már hetek óta. Szörnyű egyedül lenni, de azt is tudtam, hogy már nem szerettem őt, csak nyűglődés lenne most is, ha együtt lennénk.


Az utolsó hónapokban, mikor még együtt voltunk, akkor kezdtem érezni, hogy mintha nem illenénk össze, nem gondolkodunk egy hullámhosszon és már csókot se kívántam tőle (külsejével nem volt baj, szép volt, de mit ér az, ha a belső üres). Bár ebben az időszakban már csak "színészkedtem", próbáltam programokat szervezni és újra régivé csinálni mindent, hátha újra belé szeretek, de késő : észrevette, hogy már nem örültem neki, mikor találkoztunk és alig volt őszinteség abban, mikor mondtam, hogy "Szeretlek".


Megegyezéssel váltunk szét. Bár kicsit megkönnyebbülten éreztem magam, mégis rossz érzés, hiszen sok jó emlékünk volt, valamint baráti társaságunk is úgy nézett ránk, mintha mi lettünk volna Csipkerózsika meg a herceg. Emiatt magamba fordultam, egy hétig emberkerülő lettem. Magamat okoltam és hibáztattam, hogy csak színleltem a végefelé és még egy lányt se tudok normálisan szeretni. Olyanokra gondoltam, hogy mi értelme nekem párkapcsolatra, ha egy év után kiszeretek az illetőből.


Nem csak emiatt éreztem bűnösnek magam. Egy egyetemi lány csoporttársam személyisége megtetszett, miközben kapcsolatomban voltam. Az fogott meg benne, hogy okos volt, akár órákon keresztül tudtam volna vele beszélgetni, mintha valami évszázados haverom lett volna, hangja pedig nagyon aranyos volt. Én mégse olyan vagyok, aki megcsalja a másikat (régebben jártam így, nem kívánom senkinek), így hát ő lett a kedves csajhaverom, aki nélkül megbolondulnék az egyetemi zh-k miatt. Bár ha nem lett volna akkor barátnőm, akartam volna tőle valamit.


Hosszú napok után kezdtem újra érintkezni a külvilággal és emberekkel beszélni. Mindenkivel foglalkoztam, kivéve ezzel a "havercsajjal". Úgy éreztem talán talpra tudnék állni, ám ekkor ő fogta magát és meghívott csak úgy egy kávéra. Még ki is akarta fizetni a részemet. Mindenkivel ilyen rendes?? Közben még meg is jegyezte, hogy "legközelebb ne menj át antiszociális módba".


Lehet az volt a szándéka, hogy mint barát kiszakítson engem saját befordult világomból, de ez rossz ötlet volt. Újból belészerettem, csak ugye neki van barátja (szintén egy éve). Az érdekes az, hogy nem szokott róla beszélni, egészen addig nem is tudtam róla, amíg neki nem meséltem, hogy szakításom miatt voltam szomorú. Utoljára egy mondatot mondott barátjáról : "Nem illünk össze".


Azóta tengődök a józan ész és az őrület határa között. Nem, nyugi, egy szóval sem mondtam el neki érzéseimet. Mindig próbálom győzködni magam, hogy nem létezik, hogy ő is érezne valamit irántam, féreg dolog más kapcsolatába belerondítani és ha össze is jönnénk, akkor puff, egy év és szétmegyünk.


Amúgy gitáros vagyok egy amatőr zenekarban. Érdeklődési köröm másban nem merül ki, mint a gitár, elvont filmek és metálzene. Ezért is nehezebben tudok elbeszélgetni olyannal, aki nem ismerősöm régóta. Legfőbb vágyam amúgy egy rocker lány lenne, aki azt szereti bennem, ahogy szólózok (akiről előbb beszéltem egyetemista nem az, bár minden stílust hallgat, bár hidegen hagyja, hogy gitározok). Ha az illető szintén gitározna, az plusz pont. Persze, hogy ilyen csak mesébe létezik, vagy ha elkezdek tudatosan álmodni. Mindenesetre amúgy sem vagyok valami szép. Bulizni nem járok, csak barátimmal összejövünk egy sörre a kocsmában.


Szóval emberek, a leírás alapján tuti egy nyafogós lelkizős p.öcsnek néztek, de segítenetek kell, hogy véget vegyek ennek a nyomasztó rémálomnak. Hogy dolgozzam fel teljesen előző szakításomat? Hogy fojtsam el érzéseimet a másik lány iránt? Ha nem, akkor miért nem kéne? Mit tegyek?? Én csak azt akarom, hogy boldog legyek! Hogy vegyem rá magam, hogy ne marcangoljam magam és tudjam az életet vidáman nézni? Hogy felejtsem el a másik lányt?


2012. ápr. 5. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem kell elfelejteni a másik lányt.

Ha ő nemet fog mondnai, akkor nem. Ha nem mond nemet, akkor lehet gondolkozni rajta, hogy miért.

2012. ápr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Adj egy esélyt a leányzónak és nem fogod marcangolni magadat, hogy mi lett volna ha...
2012. ápr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be a csajnál,nagy a valószínűsége,hogy ugyanúgy ezt érzi,amit te..főleg ha azt mondja,hogy nem illenek össze a pasijával.A múltat meg zárd le,csak a szép emlékek miatt hiányzik a volt barátnőd.
2012. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tóth Bulcsú ***** válasza:

A leírtak alapján nem szabad magadat okolni. Egy párkapcsolat mindkét félen múlik. Ha benned nincs már meg iránta a szenvedély, a szerelem, akkor érdemes hagyni a dolgot. Sokkal jobb korán ráeszmélni arra, hogy nem ő az igazi, mint később, amikor mégkomolyabb lesz a kapcsolatotok, esetleg kötöttségeitek is lesznek. Ne érezz bűntudatot azért mert a boldog akartál lenni, még akkor is, ha ezzel szakítanod kellett vele. Majd megtalálja ő is a hozzávaló srácot.


A másik lányról meg süt, hogy szakítani akar az exével, vagy legalábbis veled kikezdeni. Menj bele, egy lányt csak egy másik lány tud elfelejtetni. Lehet, hogy ő lesz az igazi. De ha nem próbálod ki sosem tudod meg. Amúgy meg az a kapcsolat, amibe bele lehet "rondítani" alapból nem állt stabil lábakon, szóval csak az elkerülhetetlent hoznád időben előrébb.

2012. ápr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hívd el a csoporttársad egy kávéra!Mindenképp!
2012. ápr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Öcsém vazze ez télleg qrvahosszú. El se olvastam csak bele-bele. Menj el futni és szard le a világot. Azt a tetű gitárt meg hajítsd el, mert azon is csak ilyen öngyilki dalokat pengetsz, inkább lengesd amid van a csaj felé. Mire vársz mégis?
2012. ápr. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tök jó látni, hogy nem egyedül vagyok ilyen nyomorult, persze nem örülök a tiednek...

Azt döntsd el, hogy szereted-e a csajt, és kell-e. Ha egyszer szerinte se illik össze a pasijával, akkor meg próbáld meg rávezetni, hogy szakítsanak, mert ebből mindenképp az lesz, és te is meg a hapsija is szívni fogtok, de legalább ti jól jártok.

Mondd neki, hogy te is régóta nem szeretted a barátnőd, ő se csinálja ezt a pasival, mert így legalább előbb esik túl rajta.

Ha gondolod, akkor kellemes kávézást (bár egészségtelen!!!).

És:

METÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL!!!!!!!!!!!!!

17/f

2012. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mit tudom én mit csináljak. Semmit nem tudok a pasijáról, egy szót nem beszél róla. Három mondatot hallottam róla :

- "Jé, mi is egy éve vagyunk együtt."

- "Nem mainstream a kapcsolatunk" (tudom mi az, hogy mainstream, de ebből egy kukkot nem értek)

- "Nem illünk össze."


És emiatt kapok agyfaszt. Vagy tudjam egyértelműen, hogy nem akar tőlem semmit, aztán az idő múltával úgyis jön valaki más, vagy tudjak egyértelmű jelekről.

2012. ápr. 11. 14:25
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudnám legalább, hogy "friendzone"-felé tartok (tehát ha ilyeneket mondana, hogy "nagyon jó haverom vagy" meg más pasikról beszélne, akkor tudnám, hogy nem érdemes vele foglalkozni), vagy jó úton járok.
2012. ápr. 11. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!