Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire furcsa ha nem szerete...

Mennyire furcsa ha nem szeretem a hagymát?

Figyelt kérdés

Tudom fiatal vagyok és változni fogok de mindent megeszek viszont a hagymát nem, se a vöröshagymát, se a fokhagymát, se az újhagymát egyiket sem. Tudom szinte már minden kajába van de amíg nem érzem és nem látom benne a hagymadarabkákat addig nincs gond. Voltam táborba ahol egyszer hagymáspogácsa volt, ízlett de mikor ráharaptam egy hagymadarabra..na akkor már nem ettem többet. Egyszerűen nem szeretem az ízét, pedig bírom az erős dolgokat de ezt nem. Mennyire furcsa?

15/L


2015. júl. 21. 13:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert nagyon meglepődnek az emberek de szoktam beszólásokat is kapni emiatt
2015. júl. 21. 13:07
 2/4 anonim ***** válasza:
nos ha egy listát kéne írnom arról hogy, mely ételeket nem szeretek, az hosszabb lenne, mint az a lista, amin azok a dolgok vannak, amiket egyáltalán megeszek. nem furcsa, mindenkinek van olyan, amit nem eszik meg.
2015. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam sok ideig, aztán megszerettem :D
2015. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki lehet az az életunt alak, akit az foglalkoztat, hogy te nem szereted a hagymát.:,D
2015. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!