Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon lusta vagyok?

Szerintetek nagyon lusta vagyok?

Figyelt kérdés
Egész nap bent ülök a szobában, lusta vagyok lemenni kajáért a boltba, ami 20m re van, így inkább kevesebbet eszek. Már a GYIK ről is lusta vagyok elkapcsolni, letölteni egy filmet, meg kéne öntözni a virágokat vízzel. WC re is lusta vagyok kimenni, pedig csak 2 méter, de felállni is lusta vagyok, csak az ágyamig megyek el este, reggel meg vissza ide, bár lehet építek egy álványt az ágy fölé hogy ott legyen a monitor. A lánylékelő lándzsámmal a virágokat öntözöm, most is itt van egy, közvetlenül a székem alatt, hogy ne kelljen kimenni WC re, nagy dologra viszont kijárok. CSAK nyáron van ez így, a nagy melegben, ez természetes? Bajom nem lesz tőle az tuti, de szerintetek illendő így élni még pár napig, amíg jön a hidegfront? 13f

2015. júl. 22. 12:32
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
3 napja nem öltöztem át asszem.
2015. júl. 22. 12:33
 2/25 anonim ***** válasza:
Csak így tovább, jó lesz az.
2015. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Remélem ,hogy amit itt összehordtál az kamu! Ha nem az akkor veled nagy gondok vannak! Ez már nem lustasáf,inkább valami betegség!
2015. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
*g
2015. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
40 fok van. Igaz, hogy nagyon lusta vagyok, de csak kis ideig, max 1 hét, ilyenkor átmegyek túlélő üzemmódba
2015. júl. 22. 12:41
 6/25 A kérdező kommentje:
Íg is?
2015. júl. 22. 12:41
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Undorítóan élsz. Akár meleg van, akár nincs, mindenhogy lustaság. Jó hogy nem penészedsz bele a székbe. Vagy néha bejön anyukád, hogy átfordítson a másik oldaladra, mert még ahhoz is lusta vagy?


Majd ha dolgoznod kell mi lesz majd? Inkább éhen halsz, csak ne kelljen felállni a székből?

2015. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ne legyél már közmunkás. Még sose hallottál arról, hogy ülőmunka?
2015. júl. 22. 12:55
 9/25 anonim ***** válasza:

Haha. Tudom mi az ülőmunka. Csak ha meleg van és még a székből se vagy kimozdulni, akkor akármilyen munkát is szeretnél, mindenhonnan ki fognak rúgni, mivel az nem kifogás, hogy meleg van és ezért nem mész be.


Ha esik az eső, akkor meg azért döglesz a fotelban?

2015. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Otthonról nem lehet dolgozni?
2015. júl. 22. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!