Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha valaki...

Mit szólnátok hozzá ha valaki klónozni szeretne titeket és sokat fizetne?

Figyelt kérdés

2015. júl. 24. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Még fizetnek is a világuralmi törekvésemért, mintha szponzorálnának:D Utána a klónjaimmal elfoglalnám a világot.
2015. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Előtte elkérem a lóvét, nehogy már véletlenül a klónomnak adja oda!
2015. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Biztos szervkereskedő, és ezzel a dumával keres alanyokat. Én a helyedben vigyáznék a vesémre.
2015. júl. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

kérnék egy saját klónt a pénz mellé, vagy egy része helyett...


22F

2015. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Belőlem egy is sok. :)
2015. júl. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdés,hogy mi célból? És ez egyedi eset,vagy a világban fellelhető általános tényező?


A klón ugyanaz lesz mint ami épp én vagyok? Gondolatok stb?


Itt megint felvetődik a kérdés mi célból klónozol,és milyen jogok illetik majd őket?


Netán túl ronda és elviselhetetlen vagy egy párkapcsolathoz,és így akarsz partnert szerezni? Egészséges szervet? (egyébként az őssejtkutatás mire klónozunk képes lesz szerveket előállítani)

De ha ő én,és csak a pénzedért engedem a klónozást (persze nem tenném) attól ugyanúgy megvet majd,mint én. Nem mellesleg utolsó emlékei is meglesznek arról,hogy eladtam őt neked a pénzért. Reménytelenségből fakadóan pedig ha teheti kinyír majd téged,és ha nemtom meggyőzni klónozás előtti gondolataimmal,és az azok utánival találkozásunkkor,akk engem is,vagy kénytelen lennék én őt. :-D


Szabályozva lenne,hogy klónok tulajdon tárgyak,és nem emberek emlékeik teljes birtokában? Mi akadályozza majd meg akkor,hogy ne öljön meg téged,és az eladót,vagy saját magát?


Emlékek nélkül klónoznád? Később úgy is kifejlődik a személyisége. Igényei lesznek,ahogy egyre többet tud. Egy irányvonal,aminek középpontja nem feltétlen te leszel akárhogy is neveled. És mit teszel,mikor eléggé öntudatos lesz,és távozni akar? Kidobod? Vagyis megölöd? Elzárod? Használod majd amire ezután tudod?

Milyen beteg embernek kell lenni ehhez?!!!!


Vagy mint a sziget c filmben. Azért klónoztatták magukat a gazdagok,hogy sérülés,vagy szervi elégtelenség esetén legyen pótlékuk. De etikus e és szabad e vágóhídra szánt egyedekként bánni a klónokkal önös érdekeink kielégítése érdekében? Hisz ők mi vagyunk. Magunkkal bánnánk így? Min megy majd keresztül? vagy úgy tekintesz rá,hogy klónozás után már nem ugyanazok vagytok? Részben igaz,mert mást tapasztal. De nagyon is ismerni fogjátok egymást,ha emlékszik.


Sok kérdés van,amit klónozás előtt meg kell válaszolni.

2015. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Toga Aty ***** válasza:
Nagyon vigyáz mert a nők így kezdik és a végén te fizetsz gyerektartást!!
2015. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!