Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit szólnátok, ha a nagy melegben a barátnőtök meztelenül szeretne lenni a lakásban? Ez taszító vagy vonzó?

Figyelt kérdés

Nagyon melegem volt, és levettem a ruháimat (nem szexuális célból, csak majdnem megsültem) és a barátomnak nem tetszett, hogy egy ideig így szeretnék lenni. Egyébként elvileg szereti a testemet, de azt mondta ez így taszító dolog egy nőtől.. Mármint szex közben lát így szívesen (egyébként sokszor akkor sem vetkőztet le teljesen, ha van ennek jelentősége) és ez így elrontja neki a dolgot.

Meglepődtem, meg rosszul is esett, mert nekem abból az jön le, hogy annyira mégsem tetszik neki amit lát, és ennyitől unalmassá válna (ezeket tagadta, egyszerűen szerinte ez nem vonzó, hogy csak úgy "feltárom magam")

Szóval elég érthetetlen ez nekem.


Ti mit gondolnátok hasonló helyzetben? A pasik másképp működnek mint a nők ilyen szempontból?


20 évesek vagyunk, 3 éve együtt, a szex rendben van amúgy köztünk, bár szokta hiányolni a "szexiskedést" a részemről.



2015. jún. 11. 21:48
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%
Van egy rossz hírem...
2015. jún. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
...a barátod ßúza.
2015. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Nem, biztosan nem az :D

Csak kicsit próbáljátok árnyaltabban nézni a helyzetet..


Most vonatkoztassatok el attól, hogy bármilyen random nőnek örülnétek a kiéhezett agyatokkal :D


Gondoljatok bele a helyzetbe.

2015. jún. 11. 21:52
 4/34 anonim ***** válasza:
93%

Én nem vagyok férfi szóval semmilyen nőnek nem örülnék. De ha ilyet mondana a barátom, hogy ne meztelenkedjek már előtte, mert az taszító, akkor látna bárhogy utoljára :D Általában még ő húzza le rólam a ruhákat csak úgy random, hogy inkább anélkül legyek már otthon ha egyedül vagyunk, mert úgy jobb szerinte :D

Egy épelméjű férfi inkább ehhez áll szerintem közelebb, nem pedig ahhoz, ahogy a te barátod áll a meztelenkedéshez.

2015. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
47%
Neked van kiéhezett agyad. El vagy kényeztetve te is és a barátod is, hogy ilyen hülyeségen csámcsogtok. Most nem tök mindegy? Látszik, fogalmatok sincs az életről. Nem itt kezdődnek a problémák.
2015. jún. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
19%

Jah persze csak azért vetted le mert meleged volt aha:D én is kibírom a majdnem 40 fokot kis pólóban mégsem döglök meg.. most nemsokat változtat ha levenném. Te egyszerűen csak fel akartad kelteni a pasid figyelmét, amivel nincs is gond, csak azt nem bírom ha ilyen kifogásokkal álcázzák az ilyet. Vagy fürödj le hideg vízzel és máris jobb lesz.

Na de a lényeg h szerintem a pasid ku rvásnak tartotta ezt a viselkedést, hogy csak úgy leveszed a ruháid, és ne mondd azt h nem vártad erre h majd rádmászik mert tudat alatt (v tudatosan) ezt akartad. Hogy vonzónak érezd magad. De ha neki ez sok akkor tartsd tiszteletben.

2015. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
33%

Remélem, törlik ezt a kérdést. Mi az, hogy "kiéhezett agytok", meg "mit gyökérkedsz itt"? Kérdező, talán "köszönöm szépen a válaszokat", vagy valami.

Már értem. Ilyen bunkó lány engem sem érdekelne meztelenül, itt van a kutya elásva.

2015. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Hàt fura. Mi a baràtommal otthon mindig meztelenül vagyunk, vagy boxerben/bugyiban. Ha hazaérünk rögtön ruha le és bedőlés az àgyba. Ha eszünk a konyhàban pl, akkor is ugy vagyunk. Én főzéskor és takarítàskor öltözök csak fel rendesen.
2015. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
8as, nem, nem vártam ilyesmit. előtte nem sokkal szexeltünk. látom neked elképzelhetetlen, hogy egy nő olyan célból is cselekedhet valamit, ami nem egy pasi figyelmének felkeltése :D
2015. jún. 11. 22:00
 10/34 anonim ***** válasza:
32%
megint egy példa hogy az ilyen tuskóknak van barátnője i normális meg sehol semmi ideje stílust váltani
2015. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!