Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az nagyon "gáz", hogy 17...

Az nagyon "gáz", hogy 17 évesen még nem voltam részeg és nem buliztam?

Figyelt kérdés

Manapság már annyira cikinek érzem, hogy nem voltam még részeg és nem is buliztam soha. Soha nem cigiztem meg semmi. Persze én is találkozok a barátaimmal, de én még soha nem buliztam. Mert egyszerűen nincs rá igényem. Van még valaki így vele?

17/L


2015. júl. 24. 21:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is így voltam 17 évesen, aztán most majdnem 20 évesen volt 1-2 alkalom, és annyira semmilyen az egész, hogy nem bántam volna ha nem próbálom ki...

Csak hát az embert hajtja ez a dolog, hogy kipróbáljon dolgokat, pláne olyanokat ami olyan "menő".

Aztán a jóérzésű emberek számára ezek majdnem mindig kisebb nagyobb csalódással fejeződnek be.

2015. júl. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
4-es miért lett lepontozva? :D
2015. júl. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem gáz, az sem jobb, mint amit én csinálok. XD

Vagy a haverjaim, haverom 15 éves hetente részeg, megszamlalahatatlan buln, ivaszaton van túl.

Én 15 voltam mikor az osztalyommal csináltunk egy evbucsut, nagyon durva volt. XDD Mindenki akkor mar profi otalos volt, én mondom sose ittam meg. 😂 Mindenki lesett rám, na akkor ba aztán be először. Azóta 8-10 ivaszaton tul vagyok, de részeg csak vagy 4-szer voltam.

Nem cigizek.

2015. aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A helyesírásért sorry, szar az erintopad
2015. aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!