Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell kitenni a facebookr...

Miért kell kitenni a facebookra az ultrahangos képektől kezdve, a terhesség minden hetét?

Figyelt kérdés
Én vagyok maradi, vagy tényleg ekkora szenzáció ez? Régen is szültek... Nekem eszem ágába sem lenne ultrahangos képet feltenni a világhálóra a még meg sem született gyermekemről. Nekem ez túl intim dolog és nem tudom megérteni, miért csinálják ezt az emberek. Tudom, örömükben, de szolidabban miért nem lehet örülni? Biztos, hogy mind a 600-1000 ismerősömnek be kell számolni?
2015. júl. 25. 17:19
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
83%

Pont most rejtettem el egy még szülőszobás, trutymós babás képet... éreztem, hogy lesz még itt több is, nekem ez nem hiányzik.


Az sem, hogy részletesen leírta a falára, hogy tükörrel bekukkantott a lába közé, és mit lát így a szülés után. Hát kösz.

2015. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
88%
2 gyerekem van és én is így gondolom. Túl intim. Akinek nem a szűk családi kör az ismerősi köre facebook-on az nem tudom,miért oszt meg ilyesmit. 2 éves a nagyobb gyerekem. Kb.14 kép van róla korlátozva megosztva, nyaraláson vagy karácsonykor. Sokan ebből is sportot űznek és naponta 20-at tesznek fel. Ezt sem értem.
2015. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
86%

Mert nincs elég közeli ismerőse, aki élőben "megerősítené".

én nem tettem fel egy kismama képet sem, 2 éves a fiam kb 5 db kép van róla face-n, amit csak ismerősök látnak (az első kb 1 éves korában került fel).

de barátnőm ontja a két gyerekéről pl. És folyamatosan figyeli a like-okat. Ő szinte ott él, neki nincs is valódi élete, soha nem megy sehova...

vannak ilyen emberek is, hála az okostelefonoknak nem nehéz egész nap a neten lógni...

2015. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, pont ma tiltottam le 2 üzenőfalat, napi minimum 5 kép a gyerekről kis szerelmem címekkel...
2015. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
84%

Nem te vagy a maradi, hanem a képet/posztok feltöltőinek valószínűlég nincs életük, így arra kényszerülnek, hogy minden pillanatot megosszanak a nyilvánossággal.

Nekem is vannak ilyen ismerőseim sajnos, és a legrosszabb, hogy közülük egy alig 18 éves lány üzenőfalán is ez látható..

2015. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
57%

Úgy tűnik, én vagyok a kivétel. Én szoktam feltenni az életünkről képeket; leginkább 2-3 havonta, amolyan összefoglaló jelleggel.

Ultrahangos képet, képet a szülésről, a sikeres bilizésről, a kórházban fekvő gyerekről, meztelen képet stb viszont sosem tennék fel és nem is értem, más miért teszi. A legnépszerűbb ok, hogy messze van a család, a barátok, így tartják a kapcsolatot.


Egyébként a 600-1000 ismerős szerintem rengeteg, nem hiszem, hogy ez lenne az átlag :-)

2015. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon egyszerű,beállítod az ominózus illetőnél,hogy nem követed és kész! Ha valakinek ez örömet okoz,hogy még a .....t is megossza másokkal ám tegye!

Élni és élni hagyni! Mindenkit úgy ahogy neki jó!:)

2015. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
84%

Mostanaban szokas a "facebookon elni az eletet".

Ez ugyanolyan, mint regebben (normalis idoben?) mutogatni a kepeket a kozeli baratoknak. De valami miatt, egyesek azt gondoljak, a facebook egy kozeli barat..gyujtemeny? Es nem realizaljak, hogy valojaban nem mutogatjak a kepeiket, hanem kiposztoljak a varos minden utcajan, oriasplakat formaban.

btw, azert van ez, mert az emberek "butak" (felkeszuletlenek az online eletbol")

2015. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk is messze van a család, mégse facebookra teszem fel, hogy tud bilizni a gyerek, hanem elküldőm e-mailben.
2015. júl. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
80%
Aki kipakolja oda, az nem csak ezt, hanem mindent.
2015. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!