Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell kitenni a facebookr...

Miért kell kitenni a facebookra az ultrahangos képektől kezdve, a terhesség minden hetét?

Figyelt kérdés
Én vagyok maradi, vagy tényleg ekkora szenzáció ez? Régen is szültek... Nekem eszem ágába sem lenne ultrahangos képet feltenni a világhálóra a még meg sem született gyermekemről. Nekem ez túl intim dolog és nem tudom megérteni, miért csinálják ezt az emberek. Tudom, örömükben, de szolidabban miért nem lehet örülni? Biztos, hogy mind a 600-1000 ismerősömnek be kell számolni?
2015. júl. 25. 17:19
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Én sem értem, de nem idegesítem rajta magam. Akinek unom a hülyeségeit annak abba hagyom a követését.

Mindenkinek van valami ami idegesítő a facebookban, van akit az unatkozó kismamák, másokat a kutyatulajok, a játékfelkéréseket küldözgetők, vagy az ocsmány idézetes képeket megosztó emberek idegesítenek.

Ha zavar valakinek a hülyesége akkor abbahagyom a követését és kész.

Jó vannak extrém esetek. Az mondjuk nekem is sok(k) volt amikor 8 éves gyerekről láttam "cuki" meztelen pancsolós képeket, főleg hogy a büszke anyukának nem csak a szűk család, hanem vagy 1000 ember az ismerőse.

2015. júl. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
90%

Ha felteszek egy albumot, az megjelenik a hírfolyamon és ennyi. Akit érdekel, megnézi akit meg nem, az megnézi.


De továbbra is azt gondolom, hogy csak jól kell megválogatni az ottani ismerősöket. Én szeretem megnézni a barátaim nyaralós, karácsonyi képeit, örülök ha valami jó történik velük. Előbb-utóbb ezt úgyis megbeszélnénk személyesen is. Akivel meg nem, az fb-on sem ismerősöm. Ennyi.

2015. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudnék ennyi mindent megosztani, lehet, hogy túl privát ember vagyok, de nyaralásos meg karácsonyos képeket a netre felrakni? És itt nem a facebook-on van a hangsúly, hanem hogy ezek fenn vannak a neten örökre. Tetkót sem merek magamra varrni, ez meg annál sokkal durvább nekem.
2015. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
65%

#35

A jatekfelkereseket nem az ismeroseid kuldik, hanem a FB kuldi az o nevukben.

Be lehet allitani, hogy ne kapj tobb felkerest.


Volt mar olyan, hogy XY ismerosom eppen az irta ki, hogy a himvesszoje tele van a felkeresekbol, es tiltani fogja azt, aki legkozelebb kuld neki. Erre irtam neki, hogy pont fel oraja kaptam egy felkerest az o neveben. Kicsit meglepodott.

2015. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
29%

Egyszerűen arról van szó, hogy sokan ilyen szutyok celebeket utánoznak és rakják ki a dolgaikat amik a kutyát nem érdeklik.

Ennek hála sokan állandóan fényképezkedni akarnak, hogy had menjen fel facebook ra... Annyira visszataszító, és akkor engem néznek le, hogy nem akarom, hogy lefotózzanak, hát f...omat...

Persze jó annak akinek nem ilyen ismerősei vannak :)

Meg hát én nem is használom a facebook ot, nem is érdekelnek már jó ideje ezek, de attól még a véleményem az, hogy szánalmas.

Emberek már egyből készítik a fotókat a facebook ra minden szarról, egyből mennek tweetelni stb. pfejh

2015. júl. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Mert ma csak az a menő, aki azt tudja magáról hangoztatni, hogy ő milyen menő, milyen tökéletes, de a másikról mindig csak rossz véleménye lehet. Szánalmas egy dolog ez.
2015. júl. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
"Mintha mindenki valóságshow-nak hinné az életét" jo megfogalamzás :)
2016. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!