Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell kitenni a facebookr...

Miért kell kitenni a facebookra az ultrahangos képektől kezdve, a terhesség minden hetét?

Figyelt kérdés
Én vagyok maradi, vagy tényleg ekkora szenzáció ez? Régen is szültek... Nekem eszem ágába sem lenne ultrahangos képet feltenni a világhálóra a még meg sem született gyermekemről. Nekem ez túl intim dolog és nem tudom megérteni, miért csinálják ezt az emberek. Tudom, örömükben, de szolidabban miért nem lehet örülni? Biztos, hogy mind a 600-1000 ismerősömnek be kell számolni?
2015. júl. 25. 17:19
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
40%
Részemről kicsit sem képmutató, mert a fb környékére sem megyek, utálom ahogy van. Soha nem posztolok képet sehova! Nálunk ez nem menő.
2015. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
42%

Te tudod, mit jelent a képmutató? Aki olyat csinál, amit ő maga lenéz. Bort iszik, de vizet prédikál.


Jelölj már be facebook-on, és írd meg, hány kép van kint rólam.


A nevemet tudod, nyilván, nem mondtad volna, hogy képmutató vagyok, ha nem így lenne.

2015. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
0%

18.

Hahahahaha! Nagyon el vagy tévedve!

2015. júl. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
74%

'' Régen is szültek...''


Regen is voltak eskuvok, szuletesnapok, ballagasok, nyaralasok, hazi kedvencek, szoval senki ne tegyen ki eskuvoi, szulinapi, ballagasos, nyaralasos, cicas-kutyas kepeket.


Tudod, Kerdezo, halas vagyok azert a tulajdonsagomert, hogy tudok mas oromenek orulni, es nem akadok ki azon, ha mas ezt az oromet, igy osztja meg velem. Meg akkor sem, ha tortenetesen en nem csinalnek ilyet.

2015. júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
52%
Az uh kép a méhem belülről. Ennyire azért nem avatom be a nagyközönséget facebook-on... ezsembe sem jutna.
2015. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
76%
Ha 3 napig székrekedésem van, és a negyediken sikerül szarnom, akkor ha tennék ki róla képet, örülnél velem?
2015. júl. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
36%
Hiába pontozol le, a véleményem nem fogod megváltoztatni, inkább vicces, mert felhozni semmit nem tudsz, csak nyomogatni! Na sziasztok! Ilyen hülyeségen nem vagyok hajlandó kötekedni senkivel!
2015. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
45%

De szerintetek mire kéne használni a fb-ot? Ti mire használjátok?


(Nem vagyok az UH-s, kakis stb képek mellett, csak érdekel)

2015. júl. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
54%

Beszélgetek a barátaimmal és játszom.

Kettő kép van kint rólam, egyiket sem én raktam fel.

Az egyik egy tablókép, másik egy kirándulásról.

2015. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
9%

De érted, rakjon ki esküvőről képet, nem érdekel.


De méhlepényes babáról?

2015. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!