Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon, nagyon szeretem. Mit...

Nagyon, nagyon szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 14 éves lány vagyok. Budapesti.

Most ballagtam. Tegnap volt egy osztálykirándulásunk. Vagyis tegnap jöttünk haza 3 nap volt a Balcsin. Ujra összehoztuk az osztályt.

Van egy srác akit 1.o-os korom óta nagyon kedvelek. Szerelmes vagyok belé.

Most hogy így nem láttam nyáron kicsit könnyebb volt. De szó sincs róla hogy elfelejtettem.

És ahogy voltunk az osztállyal, minden felborult. Tudniillik nagy sportoló, izmos magas, jóképű, kedves, tele van élettel. Tényleg nagyon szeretem szinte egész nap együtt voltunk. Nagyon klassz volt közel ültünk a buszon nevettünk.

Amikor pedig a parton ültünk és én csak bámultam a hasát.

Olyan jó volt minden.

És én nagyon félek így egy srácnak kimutatni hogy bejön főleg, hogy megtudtam hogy van egy csaja!

És persze facebookon le is csekkoltam. A lány pedig olyan tökéletes. :(

És még át is jött hozzánk ma pár srác szalonnát sütni és ő is itt volt. Minden jó volt csak annyira félek. Még facebookon is beszélgettünk pár szót most először. De szerintetek mit érez? És a lány?

Kérlek segítsetek, felemésztem magam. Hiányzik.

Mit tegyek?

Arra kérlek titeket hogy kultúrált válaszokat írjatok.

Előre is köszi.


Laura (a srác pedig Bálint) ;(



2015. júl. 26. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen nem kellene - illetve sosem kellene - belecsöppenned egy románcdrámába. Hagyd őket, komolyan. Most nem ellened beszélek, de mindannyiótoknak így lesz a legjobb mert nem lesz semmiféle kavarás:)
2015. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, igen köszönöm. Csak az a baj, hogy évek óta próbálom de nem megy. :(
2015. júl. 26. 21:42
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Ha van barátnője ne szedd el a pasit!
2015. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Most erre nem tudok mit mondani. Éveken vagy hónapokon keresztül megvolt az esélyed hogy kifejezd hogy tetszik neked, ne most nehezedj rá amikor van barátnője. Majd jön más:D

- #1

2015. júl. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem elszedni szeretném hanem valahogy enyhíteni a lelki dolgokon. Nem szeretnék elrontója lenni a dolgoknak. De mégis, hogyan? Hogy lehetne mindenkinek jó? Mert a pasi Bálint. Kimutatta hogy kedvel.
2015. júl. 26. 21:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy mutatta ki?
2015. júl. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát egy 10kb arrébb mentünk hogy fagyizzunk utána meg leüljünk és beszélgessünk. Vettünk fagyit üvegeztünk egy kicsit. Semmi extra nem volt. De egymás mellé ültünk le és az volt Bálint feladata hogy kennyen össze fagyival. Összekente az orrom meg az arcom. Jót nevettünk amikor meg feláltunk hogy úszni menjünk letörölte az ujjával az orromról. :) Kedves volt és máshogy nézett fürdés után meg dumáltunk és megint fagyiztunk csak ott hagytak minket meg egy srácot a srác elment jégkásájért mi meg ültünk. De láttam hogy bántja valami. De csak annyitt mondott hogy nyugtalanítja az esemes amit kapott és csak rámmosolygott és elsétált. Ennyi. Aztán pár órán át csak nézett de nem szólt. Nem fura?
2015. júl. 26. 21:54
 8/9 A kérdező kommentje:
10 voltunk rosszul irtam kb10 ember
2015. júl. 26. 21:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia tudom,hogy már 6 éves kérdés ,de mi lett a vége a storynak?
2021. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!