Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tudnék hasonló emberekkel...

Hol tudnék hasonló emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
5 éves korom óta imádom Japánt. Mindent, ami vele kapcsolatos. A nyelvet, kultúrát, ételeket, embereket. stb. Mielőtt még valaki felhozná, nem az anime miatt. Azt 8-9 éves koromig nem is láttam. A környezetem viszont nem vevő erre a hobbira. 27 éves nő vagyok.
2015. júl. 27. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos kevesen vagyunk :)
2015. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kevés ilyen ember van, de legalább több a semminél.
2015. júl. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen:

[link]


(Ha valami miatt nem működne a link, akkor meetup.com keresőjébe írd be, hogy japanese, és kiadja. Helyszín Budapest.)


Szintén Budapesten van egy japán Ramen étterem, ahol a legutóbb olyan pincért sikerült kifognom, aki csak japánul és angolul tudott, ami nekem kifejezetten tetszett. És van az étlapon takoyaki, ami az egyik kedvencem :D

Étterem neve: Biwako Ramen House

Eötvös u. 25/A, Nyugatitól nem messze.


(Bocsi a reklámért, de nekem tetszett a hely, és így egyszerűbb megtalálni.)


Embert sajnos nem tudom hol találsz, én pl. rendelkezem némi érdeklődéssel a nyelv iránt is, csak lusta vagyok egyedül tanulni, ezért elég alapszintű a tudásom, szeretem a japán ételeket, mert finomak, érdekesnek tartom a japánok viselkedését idegenekkel (közelebbi kapcsolatom még nem volt japán emberrel, ezért arról semmit nem tudok, bár hallottam egy-két érdekességet), és nagyon-nagyon-nagyon szeretnék Japánban turistáskodni, mert tetszenek a shinto és buddhista templomépületek, kapuk, meg úgy egyébkéntis a régi típusú (fa+papír+valami tető) házak, csak ez utóbbiból már gondolom nincs túl sok.


Én 17 évesen ismertem meg az animéket. Pontosabban akkor láttam az elsőt, a másodikat meg kb. 2 évvel később. De behoztam a lemaradást :D


Ha megfelelek a kritériumoknak, én is szívesen beszélgetek, akár beülök egy miso levesre, és megpróbálom összekaparni nemlétező nyelvtudásom :)

Én is 27 vagyok és lány.

2015. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!