Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én egy lelkibeteg ember...

Én egy lelkibeteg ember vagyok aki nagyon magányos és szeretetre éhes, szomorú életem van, szívesen barátkoznék hasonló emberekkel. Léteznek itt igazi barátok ebben az életben és ha igen résztvehetek benne?

Figyelt kérdés

#magány #szendvedés
2014. jún. 18. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Na ezt így ne... ha barátot, társat, vagy bármit keresel, akkor ne a legrosszabb oldaladat mutasd meg először. Senki nem fog így rádírni. Ordít a kétségbeesés, a "mentsetek meg saját magamtól" a soraidból. Tényleg nem akarlak megbántani, de legközelebb inkább a hobbidat mutasd be, ne a problémáiddal indíts.
2014. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
81%

1.:vegyél egy kutyát-->önzetlenül szeret (ha eteted)+nem szól vissza, végighallgat

2.:és máris van barátod

2014. jún. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
78%
kedves 2.válaszoló,ha nekünk mint"lelki beteg"embereknek segítene egy aranyos házi állat milyen jó is lenne,de szerintem itt mindenkinek barát kell,akivel elbeszélget,sétálhat,akinek bmit elmondhat megérti,aki vele van jóban-rosszban...én is így vagyok vele,28évesen 2gyerkőccel most lettem depressziós :(
2014. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nem tesz jót az embernek ha belesüpped az önsajnálatba a reményvesztett stb gondolataiba...ilyen sorokkal bemutatkozással valóban találhatsz hasonló embereket de azok az emberek akik ugyanígy tényszerűen állítják boldogtalan az életük stb ugyan mit segíthetnek?Hogy barátok lennének e?Szerintem mindenfajta kapcsolat párkapcsolat barátság stb úgy működik jól ha a 2 ember amennyire lehet egyben van nem függ másoktól nem megmentőt vagy megmentettet játszik egy kapcsolatban...ilyen mentalitással az ember nem tud igazi kapcsolatokat kiépíteni persze lehet találni sok depressziós boldogtalan embert de az nem szerencsés ha igazából nem tudjátok egymást kihúzni a bajból magatok erősíteni csak süppedtek bele még jobban....remélem érthető amit írok nem bántásból írom én sem csak van véleményem és segítenék vele...na de mindegy is igazából nem segítséget vársz csak hasonló lelki beteg társakat...ha így van hát sok sikert hozzá és kívánom h találj barátot a sorstársak között...hogy igazi lesz e azt pedig az idő,élet,tapasztalatok sokasága majd eldönti...de ritka az igaz barátság...
2014. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3.as.Ugye nem lettél öngyilkos?
2018. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia csodálom hogy te nem kapsz beszólásokat úgy mint én.
2020. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!