Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan lányokr...

Mit gondoltok az olyan lányokról, akik minden buliban más-más srácokkal smárolnak?

Figyelt kérdés
Ez alatt olyan lányokra gondolok, akik még a pasi nevét sem kérdezik meg, csak táncolnak pár másodpercig mindenféle ismertség nélkül, aztán smárolnak, majd elbúcsúznak.

2015. júl. 27. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Azt, hogy undorítóak.
2015. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Gyerekesek, éretlenek, és komolytalanok, de szerencsére nekem sosem lesz közöm ilyenekhez.
2015. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Örülök, hogy nem én vagyok prűd és nemcsak én gondolom így. Jöhetnek még válaszok!
2015. júl. 27. 18:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mégtöbb esetben láttam házi vagy táncos bulikban olyan s..rmó srácokat, akik végigtáncoltatták az összes jó nőt, persze össze-vissza szántva a testüket és nyakukat is smárolva, hajukat túrkálva.

Ez még durvább és nem lehet másképpen tekinteni csak azért, mert ő srác, hagyjuk már.

2015. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez nemtől függetlenül a két lábon járó infektológiai bomba esete... :P
2015. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
37%
Undorítóak és nem gondolnak mások érzelmeire.
2015. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

azt, hogy élvezik az életüket, és nem érdeklik őket mások.

lehet lepontozni

2015. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 31. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!