Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb fiúbarátaimnak...

A legjobb fiúbarátaimnak miért ilyen lányok jönnek be? Ti mit gondoltok az ilyes féle lányokról. Többi lent.

Figyelt kérdés
Amúgy tulajdonképpen nem csak a legjobb fiúhaverjaimnak hanem minden helyes srácnak a suliban az ilyen féle lányok jönnek be: legfőképp szőke hajú lányok de a hajszin nem is számít. Inkább az hogy nekik az olyan 15-16 éves lányok tetszenek akik, agyba főbe fiúznak, több barátjuk volt már egyszerre, és már nem is szüzek, és elég szépen riszálják magukat a suliban a fiúknak. Én ezt a kérdést már feltettem az egyik fiúhaveromnak de a többinek nem is mertem utána. Azt mondta azért, mert szerinte a barna hajúak elég unalmasak, és ő bírja a rosszlányokat,mire otthagytam mert nagyon rosszul esett mert énis barna hajú vagyok. Bocsánatot kért de rá se hederitettem. Szerintem az ilyen lányok egyáltalán nem menők, mint ahogy azt egyes fiúk gondolják. Nem mertem a többeiktöl ujra megkérdezni mert féltem hogy hasonló választ adnak. Azt hiszem eléggé magamra vehettem a válaszát . Sőt azóta már nincs is olyan önbizalmam, csúnyának is érzem magam azóta. Esetleg valaki valami segítség?? :SS

2015. márc. 26. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A pasik többségének azért jön be a szőke, mert mindenre kaphatóak, a barnákkal több a gond. Ráadásul a szőkék a sztereotípiák szerint kevésbé gondolkoznak. A szőke az ártatlanség és bujaság keveréke számukra. Nem azért tetszenek nekik elsősorban, hanem mert "menők" és "kaphatóak", mert önbizalmat sugároznak. Tegyél rájuk magasról, ilyenkor jusson eszedbe Cindy Crawford aki barna, és a világ egyik legszebb nője. Mellesleg feleségül majd nem hajszín hanem jellem és kisugárzás alapján vesznek majd (el), de ebben a korban a fiúk még éretlenek. Ha egyébként nincs baj az alakoddal ész az arcoddal meg az eszeddel sem, nehogy ezért elmenjen az önbizalmad. Az igazi pasik nem tartják unalmasnak a bara hajúakat, mert tovább is látnak az orruknál (meg a farkuknál).
2015. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az afféle lányok könnyen kaphatóak. Ennyi. Materialista világszemléletű embertömegek a (amire ki lettek nevelve) az érzékiség játssza a legfőbb szerepet az örömszerzésben.
2015. márc. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Idáig jó csajnak tartottad magad?

Neked menyi önbizalmad van (a szőke csajokkal, és a pasikkal szemben)?

Mért gondolják azt a csajok, hogy minden pasinak a szűz "jó kislányok" jönnek be?

2015. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem azt hiszem nincs baj velem, hivtak már nagyon sok randira is helyes srácok csak annyi hogy 15 évesen nem szeretnék ennyire fiúzni, persze elhülyülök velük meg imádom a legjobb fiúhaverjaim szinte lány barátom nincs is mert normális a suliban aligha van... Csak annyi hogy ez most rosszul esett tőle.. Bezzeg amikor randira mentem volna egy sráccal, elég szépen elintézték nekem hogy ne menjek el xDD szóval vannak ezek a kitöréseik is amiket nem értek. Mai napig nem tudok elmenni egy rendes fiúval randira mert akkor meg velem veszekednek nekem meg elegem lesz mindenből.
2015. márc. 26. 15:58
 5/14 A kérdező kommentje:
3-s én nem gondolom azt mindenkinek az jön be aki akar, én csak egyszerűen feltettem egy kérdést a fiúhaveromnak amire pont olyan választ kaptam ami rosszul esett.
2015. márc. 26. 16:00
 6/14 anonim ***** válasza:

Na ezért nem értem én a nőket..

Kérdeznek valamit, és ha őszintén válaszolnak (nem azt mondják amit hallani akarnak) akkor besértődnek az helyett hogy változtatnának...

Ha akarsz váltostass, ha meg nem maradj ilyen amilyen vagy.

2015. márc. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó de attól hogy valakinek barna haja van nem feltétlenül lehet unalmas, mi féle hülye elv ez?? Én most nem azt mondom hogy a barna hajúak a királyak egyáltalán nem, sőt... Vannak normális szőke hajú lányok! Csak éppen megkérdeztem mondjuk mondhatta volna azt is hogy jobban bejönnek neki az ilyen lányok, nekem ez rendben van.
2015. márc. 26. 16:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyes kutatások szerint Evolúció bácsi mindössze 11 ezer évvel ezelőtt dobta be a pasiknak csaliként a szőke nőket. Mint látjuk, elég sikeres manőver volt részéről.
2015. márc. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Most akkor micsináljak tegyek úgy mintha semmi nem történt volna legyek a szokásos vele? Az a baj hogy nem tudok ilyen lenni ami a szivemen az a számon... Egyrészt utálom amiért ezt mondta másrészt meg elég jó barátom és tényleg mindig ott volt ha szükségem volt rá azt énis látom hogy emiatt felesleges haragudnom rá, de akkoris!! Xdd
2015. márc. 26. 16:30
 10/14 anonim ***** válasza:

Igen általában a szőke, barna rivalizálást a szőkék szokták megnyerni. (persze ha egy "kaliber" mind a kettő)

De ha nem hagyják magukat a barna csajok azért nincs olyan könnyű dolguk a szőkéknek!:)

2015. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!