Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni az exem már fél éve?

Figyelt kérdés

Májusban vége lett, már az országot is elhagyta, semmit sem tudok róla, ha el akarnám érni akkor sem tudnám, nem is akarom keresni, tiszteletben tartom a döntését hogy nem akar látni többet, de mégis most ugyanoljan rossz mint májusban.

Semmi sem változott. Az a legnagyobb baj hogy már a régi életem sem kapom vissza, amilyen előtte volt. Egyszerűen nem tudok már örülni semminek aminek előtte igen, orvos halom nyugtatót felírt de a hátam mögé is hagyíthatnám a szám helyett mert nulla a hatása. Csak kapom az okosságot hogy ugyan már fiatalember, szedje össze magát! Na de hogyan? Nem értem mi lelt. Boldog voltam előtte, vele nagyon boldog, nélküle meg csak a nagy üresség.

Senki sem tud ebben segíteni, se orvos, se haverok, se az agykurkász, ha beszélek vele csak lesajnálóan néz mintha úntatnám.

Elmúltam 30, nem vagyok már egy kis szerelmes tini, ezért is nem értem a dolgot. Lassan elsorvadok így. Valaki volt már hasonló cipőben?


2014. nov. 29. 09:14
 1/1 anonim ***** válasza:
igen. csak is egy másik kapcsolat tudja feletti a dolgokat.. a helyedben randiznék.. ne félj az ujj dolgoktól. csináld másképpen mint ahogy eddig és csak is jó dolog fog kisülni belőle.
2014. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!