Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a melegekről? Osszuk meg egymással a véleményünket!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én teljes mértékben a melegekkel vagyok. Viszont én nem vagyok meleg! Szerintem jogosan tüntetnek és teljesen támogatom a gyerekválalást is ha azt ők akarják! Nektek mi a véleményetek erről?



2015. júl. 28. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Nincs velük semmi bajom, de ezeket a tüntetéseket túlzásnak tartom.
2015. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Csinálják ha akarják, nem vagyok mellettük se ellenük.
2015. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen jogos. És szerintem ez nem tüntetés (vagy legalábbis nem szeretem ha így hívják) hanem figyelemfelkeltés és ez fontos!!!
2015. júl. 28. 16:50
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Tébolyult gyűlöletet érzek, valahányszor a melegekről hallok, legszívesebben üvöltve, tombolva rontanék rájuk, és egytől egyig elharapnám a torkukat.
2015. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Én az élni és élni hagyni követője vagyok. Leszarom mit csinálnak, amíg nem zavarnak(és itt most nem arra gondolok, hogy kézen fogva sétálnak, vagy csókolóznak), hanem a prideos "kreténekre", akik meggyaláznak mindent
2015. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sün Integré...mért is? Mit ártottak neked?
2015. júl. 28. 17:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Másik válaszoló vagyok:

Én hagyom őket, de tisztelettel megkérném őket, hogy ők is hagyjanak békén! Attól, hogy valaki vékony, és nem az a modernkori "Rambó" stílusú egyén, még nem jelenti azt, hogy meleg.

Számtalanszor tapasztalom, hogy ha 2-5 fiú összeverődik (már eleve gyanús: esetleg köztük van sok meleg...), és az utcán találkozok egy ilyen csapattal, akkor tuti beszólnak. Miért? Miért kell provokálni a másikat?

2015. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem e se egy normális dolog, hogy álltalánosságban beszélsz arról hogy ők is hagyanak minket (a heterokat) békén, mert nem minden meleg ilyen!!! És ez a baj, hogy valaki a melegek közül csináll valamit, ami rossz és azt úgy könyvelik el mintha az összes meleg ilyen lenne...pedig nem! A másik meg amitől kiborulok, hogy mindenki kibukik, mikor a gyerekválalásról van szó..de mért??? Magyarországo még 1 meleg pár keze közé nem adtak egy gyereket, merthogy a gyereknek szüksége van egy női és egy férfi példaképre.....(ugye ezt mondja a biblia, és most szeretném elmondani, hogy én is vallásos vagyok) szerintem hülyeség....honnan tudjuk hogy nem nevelnék jobban azt a szegény gyereket??? Jaj és gondolkozzunk el hogy honnan van a gyerek? Árvaházból ahova voltak olyan pofátlanok a rendes szülei hogy beaták!!! Kinek kéne ilyen anya és apa? Vagpedig más kontinensről pl.: Afrika, és ott is olyan helyről ahol rettentő nagy szegénység van...nemtom ti hogy vagytok vele, de én, inkább lenne 2 anyám vagy apám, minthogy: alkoholisták legyenek, ne szeressenek és árvaházba adjanak be, éhenhaljak afrikába.....stb. Lehet sokkal nagyobb szeretet szorul az azonos nemű szülőkbe, mint az esetleges alkoholista emberekbe!!
2015. júl. 29. 07:52
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Engem nem érdekelnek, amíg nem ártanak nekem, nem zavarnak semmiben.

2015. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem az emberiség söpredékei

Erősen szembenállnak a keresztény értékrendekkel

Az úr az embert nem így teremtette

Ők a sátán teremtményei akiktől jobb minél előbb megszabadulni

Tehát halált rájuk

2018. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!